Як підключити ПК до плазми.

Сучасні плазмові телевізори можна використовувати замість комп'ютерних моніторів. Для цього необхідно правильно підключити телевізор до комп'ютера і налаштувати параметри роботи обох пристроїв.
Вам знадобиться
  • - кабель DVI-HDMI.
Інструкція
1
Оберіть пару роз'ємів, через які ви будете здійснювати з'єднання комп'ютера з телевізором. Зазвичай відеокарти ПК володіють портами DVI, VGA і S-Video. Рідше зустрічаються порти HDMI. Природно, для забезпечення найкращої якості зображення краще використовувати цифрові канали (DVIілі HDMI). Знайдіть відповідний порт в телевізорі і придбайте потрібний кабель. У разі необхідності, придбайте додатковий адаптер.
2
Виконайте підключення відеокарти комп'ютера до плазмового телевізора. Цей процес можна здійснювати навіть з включеними пристроями. Комп'ютерний монітор краще поки не відключати. Тепер відкрийте меню налаштувань плазмового телевізора. Знайдіть у ньому пункт «Основне джерело сигналу» і виберіть той порт, який ви з'єднали з комп'ютером.
3
Якщо ви бажаєте використовувати телевізор замість монітора, то просто відключіть останнім пристрій від відеокарти. Так чинять досить рідко, тому що більшість відеокарт дозволяє синхронно працювати з монітором і телевізором. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в панель управління.
4
Оберіть меню «Оформлення та персоналізація». Тепер знайдіть в меню «Екран» пункт «Підключення до зовнішнього дисплею» і відкрийте його. Натисніть кнопку «Знайти». Дочекайтеся визначення другого екрану. Тепер клацніть по графічному зображенню монітора або телевізора і виберіть пункт «Зробити цей дисплей основним». Тепер всі програми будуть спочатку запускатися на зазначеному пристрої.
5
Знайдіть і активуйте параметр «Розширити цей екран». На другому дисплеї пропадуть всі ярлики і панель інструментів. Якщо ви хочете запустити який-небудь додаток на вторинному дисплеї, то просто перемістіть його за межі основного екрану. В меню «Підключення до зовнішнього дисплею» можна налаштувати розташування монітора і телевізора відносно один одного.