Як зняти чутливість зубів.

Якщо зуби починають реагувати на рух зубної щітки, холодну або гарячу воду, їжу або повітря, це говорить про те, що емаль стала чутливою. В деяких випадках це заподіює сильний біль. Але неприємні відчуття можна зменшити.
Інструкція
1
Відмовтеся від жорстких зубних щіток і абразивних зубних паст. Якщо емаль зуба вже тоненька або є порушення її цілісності, то чистка зубів засобами з дрібними абразивними частинками принесе хворобливі відчуття. Зубні щітки з жорсткими ворсинками можуть травмувати ясна і зачіпати ділянки з истонченной емаллю.
2
Наявність каріозних порожнин, які відкриті для будь-якого механічного і фізичного впливу, збільшує чутливість зубів. Пролікувати зуби, ліквідуйте прояви карієсу, і гіперчутливість зубів знизиться.
3
Пройдіть комплексну терапію в стоматологічному салоні. Крім процедур по очищенню зубів від нальоту і каменів, в стоматологічному салоні можна пройти процедуру кальцинування зубів (за допомогою електрофорезу), справити глибоке фторування і ремінералізацію зубної емалі. Всі ці заходи спрямовані на відновлення зубної емалі і підвищення її міцності.
4
Користуйтеся спеціальними зубними пастами для чутливих зубів. Підвищений вміст калію, фтору і кальцію сприяє зменшенню неприємних відчуттів, а відсутність абразивов робить чистку зубів безболісною і приємною.
5
Покрийте зуби захисними засобами. Кілька сеансів в стоматологічному кабінеті знадобиться для того, щоб покрити зуби фторлаком або спеціальним гелем. Цього покриття вистачить на кілька місяців, по закінченні терміну дії процедуру можна повторити.
6
Використовуйте ополіскувачі з особливим складом. Спеціальні розчини для полоскання чутливих зубів містять фториди - користуйтеся ними завжди після прийому їжі і перед сном. Ополіскувачі не тільки видаляють частинки їжі і нормалізують кислотно-лужну середу, а й знижують чутливість при тривалому застосуванні. Якщо ви віддаєте перевагу натуральні інгредієнти, то приготуйте настій шавлії і застосовуйте його таким же чином.
7
не відбілювати зуби. Будь-які відбілюючі процедури призводять до стирання емалі, а якщо зуби мають підвищену чутливість, то можуть доставити і вельми хворобливі відчуття. Виняток становить лазерне відбілювання, яке не пошкоджує емаль.