Як вилікувати підошовні бородавки.

Підошовні бородавки - це невеликі нарости, які за своїм зовнішнім виглядом нагадують мозолі. В основному вони з'являються через носіння незручною тісного взуття. Як правило, ці бородавки досить болючі, тому якщо їх не лікувати, вони викликають труднощі при ходьбі.
Вам знадобиться
  • - кисле молоко;
  • - квашені огірки;
  • - оцет.
Інструкція
1
Лікування підошовних бородавок можна здійснювати як за допомогою офіційної медицини, так і за допомогою народних засобів. Якщо віддаєте перевагу традиційну медицину, то разом з фахівцями можете підібрати найбільш відповідний для вас спосіб видалення підошовних бородавок. Найбільш поширеними методиками є хірургічне видалення бородавок, лазерне видалення, кріотерапія (видалення за допомогою рідкого азоту) і припікання кислотою. У кожного з цих методів є свої переваги, тому при виборі найбільш оптимального для вас одним з основних критеріїв є індивідуальні особливості вашого організму.
2
Якщо ви віддаєте перевагу народній медицині, можете спробувати вилікувати підошовні бородавки за допомогою кислого молока або квашених огірків. Пред сном зробіть гарячу ванну для ніг, щоб шкіра розпарився. Після цього, покладіть на складений у декілька разів бинт гурток, вирізаний з квашеного огірка або кілька згустків кислого молока. Прикладіть бинт до бородавки, зверху покладіть целофан або шматочок харчової плівки і зафіксуйте даний компрес на ступні за допомогою бинта, після чого одягніть теплі шкарпетки. Вранці компрес потрібно зняти і попросити кого-небудь з домочадців зрізати за допомогою леза розпарити верхні краї бородавки. Однак робити це потрібно гранично обережно і не прагнути видалити якомога більше, так як це може викликати кровотечу.
3
Також можете спробувати лікувати бородавки за допомогою оцту. Наприклад, можете очною піпеткою кожен день (через хворобливих відчуттів краще робити цю процедуру ввечері) капати на бородавку оцтом, намагаючись не зачепити шкіру навколо неї.
4
Крім того, при лікуванні бородавок необхідно приймати і додаткові заходи. Так, бажано прийняти курс препаратів для зміцнення імунної системи (бувають випадки, що після такого курсу бородавки зникають самі по собі). Також потрібно приділяти особливу увагу гігієні ніг: їх потрібно якомога частіше мити і робити ванночки. Якщо ви носите носки, стежте, щоб вони були чистими і міняйте їх по кілька разів на день. Крім цього варто відмовитися від незручною і тісного взуття.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5CkOaGwo1is
Зверніть увагу
Найчастіше підошовні бородавки утворюються на опорних частинах стопи, тобто на тих точках, на які виявляється найсильніше тиск. В основному, підошовні бородавки вражають або подушечки ніг, або п'яти. У тому випадку, якщо підошовні бородавки не лікувати, то після регулярного тиску, вони починають рости всередину, а при цьому утворювати кісткову мозоль.
Корисна порада
Адже набагато простіше боротися з невеликою бородавочками, ніж з групою великих і жирних підошовних бородавок - натоптишів! Лікують бородавки також за допомогою кантаридину. Кантаридин, це така речовина, яка виходить з шпанською мушки. Рідким кантаридином (кантаридин і саліцилова кислота) змащують всі бородавки, також і підошовні. Даний вид лікування болю не заподіює, до його допомоги вдаються і для лікування підошовних бородавок у маленьких діточок.