Як зберегти свої гроші.

Проблема збереження грошей є актуальною в усі часи, незалежно від того, високий чи ні рівень доходів їх власника. Але зберегти кошти буває часом дуже важко.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб не втратити свої кошти, потрібні уважність і хороша обізнаність у фінансовій сфері.
Інструкція
1
Найчастіше власники грошових коштів воліють зберігати їх вдома, оскільки в такому випадку гроші завжди під рукою, і власник сам відповідає за їх збереження. Однак імовірність, що одного разу до вашого "схованки" доберуться злодії, досить велика.
2
Другий традиційний спосіб зберігання - це вклад коштів в нерухомість. Цей спосіб приносить гарантований дохід, оскільки куплену квартиру, наприклад, можна здати в оренду. Також з плином часу вартість нерухомості може істотно увелічіться.Правда, при купівлі житла слід бути гранично обережним, так як велике значення має його розташування. Часто вартість квартири може значно знизитися в ціні через відсутність зручного паркування або низької якості комунікацій в будинку. Зверніть увагу і на район, де буде розташовуватися нерухомість. Тому перш, ніж зробити подібне вкладення, необхідно проконсультуватися з професіоналом в цій галузі.
3
Покласти гроші в банк - рішення досить мудре, тому як при такому розкладі заощадження хоча б не знеціняться (впевненість в цьому, звичайно, не стовідсоткова, але все ж частка досить висока). В даний час серйозним конкурентом банківських вкладень стали так звані ПІФи (пайові інвестиційні фонди). Вони бувають спеціалізовані, тобто ті, які вкладають кошти пайовиків в облігації, акції, нерухомість і так далі. Бувають, крім перерахованих, ще й змішані ПІФи.
4
В останні роки стала популярною банківська послуга з відкриття особливих, "металевих" рахунків. Простіше кажучи, той власник, який вкладе свої кошти на подібний рахунок, отримає еквівалентну відображення в грамах золота або срібла. Однак у цій послузі не передбачено процентних ставок, весь дохід вкладник отримає від різниці котирувань дорогоцінного металу на момент відкриття рахунку та його закриття.
Корисна порада
При вирішенні настільки складного завдання найголовніше - це не приймати необачних рішень. Якщо ви не впевнені в якомусь певному способі зберігання, то розподіліть кошти різними способами.