Як заблокувати USB-модем.

USB-модем - зручний засіб виходу в інтернет на будь-якому комп'ютері, в будь-якому місці, де присутня сигнал оператора. Можуть бути різні причини, з яких виникне необхідність заборонити використання подібного пристрою на комп'ютері. Розроблено програми, які дозволяють блокувати USB-порти на комп'ютері - наприклад, DeviceLock.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Завантажте програму з офіційного сайту http://www.devicelock.ru/і встановіть на вінчестер. Програма платна, тому вам буде потрібно оплатити використання продукту, або задовольнятися демонстраційною версією. Якщо ви збираєтеся використовувати дане програмне забезпечення в повній мірі, краще придбати ліцензію.
2
Запустіть програму DeviceLock, двічі клікнувши по стартовому ярлику. Також варто відзначити, що дана утиліта на жорсткий диск комп'ютера не встановлюється. Ви потрапите в основне вікно програми, яке ділиться на дві області - в лівій частині міститься ієрархічне дерево пристроїв комп'ютера і служб операційної системи, в правій частині відображається вміст вибраного пункту.
3
Розкрийте пункт Devices, натиснувши на плюс поруч з назвою. Перейдіть на пункт Permissions - у правій області вікна відобразиться вміст даного пункту. Тут перераховані всі пристрої, доступ до яких можна редагувати за допомогою програми.
4
Знайдіть USB Port і клікніть по параметру правою кнопкою миші. Налаштуйте необхідні дозволи, скориставшись пунктами меню. Програма надає можливості тонкої настройки типів USB-пристроїв, які можуть бути активовані і використані через USB-порти комп'ютера.
5
Програма має можливості налаштування комп'ютерів в мережі, налаштувати графік доступу до пристроїв по годинах і хвилинах, задати обмеження і можливості кожного облікового запису операційної системи, а також систему віддаленого управління. В будь-який момент ви зможете заблокувати USB модем, вставлений в персональний комп'ютер за допомогою програмного забезпечення DeviceLock. В цілому ж, можна сказати, що заблокувати будь-який пристрій на ПК неважко, головне - володіти відповідним софтом.