Як відключити завантаження драйвера.

Операційна система - складний комплекс програм і компонентів. Установка невідповідного драйвера може призвести до сумних наслідків у вигляді проблем з запуском і роботою комп'ютера. Ускладнює ситуацію те, що деякі програми та пристрої самостійно завантажують драйвери в систему, і непідготовленому користувачеві складно встежити за цим моментом їх роботи.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб відключення запуску будь-якого драйвера - це його видалення. Правда, не всі драйвери піддаються цій процедурі легко. Завантажитеся в безпечному режимі. Для цього натисніть кнопку F8 після того, як зникне сторінка діагностики комп'ютера або заставка з логотипом материнської плати. Важливо встигнути до появи логотипу Windows. Якщо ви зробили все правильно, з'явиться меню з рядком «Безпечний режим». Виберіть його за допомогою клавіш зі стрілками і ще раз натисніть Enter, коли система видасть запит про те, яку версію запускати.
2
Коли комп'ютер завантажиться у безпечному режимі, відкрийте диспетчер пристроїв. Для цього натисніть правою кнопкою на значку «Мій Комп'ютер» і виберіть «Властивості». Відкриється вікно системних властивостей. В ньому виберіть закладку «Обладнання» і натисніть «Диспетчер пристроїв» (якщо у вас Windows XP). У Windows 7 клацніть правою кнопкою по значку «Комп'ютер» і натисніть посилання «Диспетчер пристроїв» у правій частині вікна.
3
З'явиться вікно диспетчера зі списком обладнання. Двічі клацніть по пристрою, драйвер якого ви хочете відключити. Відкриється вікно властивостей пристрою. Перейдіть на закладку «Драйвер» і натисніть кнопку «Видалити». Закрийте вікно і перезавантажте комп'ютер.
4
Якщо видалення драйвера не підходить в якості вирішення, запустіть редактор системного реєстру. Операції з реєстром небезпечніше інших змін, тому уважно стежте за своїми діями. Відкрийте меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати» (або командний рядок внизу) і наберіть команду regedit.
5
Відкриється вікно, що нагадує програму «Провідник»: дві панелі, в лівій відображаються «папки», а в правій - рядки параметрів. У лівій частині вікна двічі клацніть по напису HKEY_LOCAL_MACHINE. Відкриється деревоподібна структура папок, з яких виберіть рядок SYSTEM. Розкриється список, з нього виберіть CurrentControlSet. Знайдіть рядок з написом services і двічі клацніть мишею. З'явиться великий список сервісів і драйверів системи.
6
Знайдіть потрібний вам драйвер, для цього можете використовувати функцію пошуку за поєднанням клавіш Ctrl + F. Коли знайдете, клацніть один раз лівою кнопкою в лівій частині реєстру на потрібній папці. У правій частині з'являться налаштування запуску і шлях вашого драйвера. Клацніть двічі на рядку Start - це параметр запуску служби або драйвера. Відкриється вікно зміни параметрів запуску. Введіть у полі «Значення» цифру 4, це відключить завантаження даного драйвера. Натисніть «ОК» для збереження змін і закрийте редактор реєстру.