Як поміняти вид папок Windows 7. поміняти відображення папок в виндовс.

У сьомій версії операційної системи від Microsoft, найпопулярнішою на сьогоднішній день, були внесені зміни в звичний зовнішній вигляд папок. Для кожної з папок система використовує схему відображення на свій розсуд. Це досить зручно, але, при бажанні, можна налаштувати однаковий вигляд для всіх папок так, як подобається користувачеві.
Інструкція
1
Налаштування вигляду папок в Windows 7 здебільшого приховані від користувача. Стандартно можна лише відкрити папку і за допомогою повзунка в правій верхній частині вікна налаштувати відображення за принципом: іконки великі чи маленькі, плитка, список, таблиця. Іноді ці налаштування запам'ятовуються для деяких папок, але найчастіше при кожному відкритті доводиться налаштовувати заново.
2
Відкрийте будь-яку папку через «Мій комп'ютер» або будь-яким іншим способом. Головне, щоб у вас була відкрита хоча б одна папка. Потім натисніть на клавіатурі кнопку Alt. Коли натиснете, під адресним рядком у верхній частині вікна папки з'явиться звична за старими версіями Windows смужка меню Файл/Правка/Вид/Сервіс/Довідка. Відпустіть Alt і виберіть з меню «Вид» підходящі вам параметри папки. Ви можете налаштувати принцип групування каталогів, наприклад по імені, розміру, або датою створення.
3
Коли налаштуєте все, що вам потрібно, виберіть пункт меню «Сервис» і в ньому підменю "Параметри папок». Відкриється вікно налаштувань з трьома закладками: «Загальні», «Вид» і «Пошук».
4
Активуйте закладку «Вид», натиснувши на ній кнопкою миші. Ви побачите дві частини вікна налаштувань: «Подання папок» і «Додаткові параметри».
5
Натисніть кнопку «Застосувати до папок» у верхній частині вікна, щоб усі папки виводилися з тими настройками, які ви виставили. Якщо ви передумали, просто натисніть кнопку «Скасувати» і перенастройте вид каталогів.
6
Також у розділі додаткових параметрів відзначте галочкою потрібні пункти. Наприклад, якщо ви не хочете натискати Alt для виклику меню папок, проставте відмітку напроти пункту «Завжди відображати меню». Ще одна зручна можливість цього меню - кнопка «Відновити умовчання». Дуже корисна в тих випадках, коли з якихось причин настройки не застосувались, або виставлені неправильно. Замість довгих пошуків причини, просто скиньте всі параметри до вихідного стану, а потім міняйте їх на ваш смак.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fmicyQYpHPI
Якщо на робочому столі вашого комп'ютера все банально і вже не радує погляд - треба щось міняти. Можна змінити заставку, можна змінити картинку самого робочого столу, а можна змінити вигляд папки. Причому не однією, а відразу кількох або навіть всіх. Тоді постійна новизна і барвисте оформлення робочого столу піднімуть настрій не тільки на роботі, але і в домашній обстановці. А змінити вигляд папки можна бувально в кілька простих дій.
Вам знадобиться
  • Покрокове слідування інтструкціі
  • Терпіння
  • Увага
Інструкція
1
Першою дією необхідно викликати контекстне меню. Для цього потрібно навести курсор миші на вибрану папку, і натиснути правою кнопкою миші. У контекстному меню шукаємо пункт «Властивості». Зазвичай він розташовується в самому низу списку.
2
Активуємо даний фрагмент викликаного меню. Перед нами постає вікно, в якому відображені всі дані про цю папці: коли вона була створена, скільки в ній міститься інформації, скільки файлів та інше. Це нам поки не треба. Вгорі вікна є «шапка з вкладками»: загальні, доступ, попередні версії, налаштування, безпека. Вибираємо вкладку «Настройки». Спускаємося поглядом приблизно до середини вікна. Там розташовується підпункт, який відповідає за зовнішній вигляд папки. Поруч із самим зображенням папки в цьому меню знаходиться клавіша «змінити значок».
3
Натискаємо на цю клавішу. Відкривається ще одне вікно, в якому надані різні варіації зображень. Можна вибрати будь-яку, яка сподобається. Кликнемо на вподобану картинку, виділивши її. Тиснемо кнопку «ОК». Вид папки змінений.
4
Отже, збираємо весь шлях воєдино: наводимо курсор на папку, викликаємо контекстне меню, пункт «властивості», вкладка «налаштування», кнопка «змінити значок», вибираємо вподобану картинку, тиснемо «ОК». Вид папки змінений.
Корисна порада
Разом з зовнішнім виглядом можна так само змінити і назву папки. Але це вже на ваш розсуд.