Як різати пекінську капусту. Яку частину пекінської капусти можна їсти.

Пекінська капуста - популярний в Росії замінник салатів і білокачанної капусти. Родом з Піднебесної, вона поширилася по всьому світу і вирощується, в тому числі, і в нашій країні.
Інструкція
1
Корисні властивості пекінської капусти досі залишаються для росіян невідомими. Тим часом, вона містить величезну кількість вітамінів, білка, вітаміну С. З неї можна готувати не тільки салати, але і супи, голубці, закваскі.Для того щоб нарізати пекінську капусту для салатів, візьміть качан, глибоку миску, гострий ніж. Відрубайте низ качана, розберіть капусту на листя, верхні листки викиньте.
2
В миску налийте холодної води. Промийте листя в прохолодній воді і опустіть в миску на пару хвилин. Таким чином ви збережете їх форму і соковитість. Дістаньте листя з води, струсіть її, обсушити паперовими рушниками.
3
Покладіть кілька листя один на інший і ножем нарубати їх на дошці тонкими смужками. На зразок шинкування звичайної капусти, можна трохи ширше. Також для приготування салатів підійде варіант обробки пекінської капусти зразок листя салатів (Ромен та інших): порвіть листя руками на шматочки розміром приблизно 4Х4 см. Нарізуючи пекінську капусту, ні в якому разі не позбавляйтеся від білої частини листя - вона найбільш соковита в качані і містить в собі найбільш корисні речовини.
4
Для соління пекінської капусти використовуйте наступний спосіб її оброблення. Візьміть качан, зірвіть пару верхніх листків (забруднені і зів'ялі, зазвичай не більше трьох аркушів). Розріжте качан навпіл, потім кожну половинку ще на дві частини. Таким чином ви розділите качан на чотири рівні частини. Шматочки саме такого розміру рівномірно просолюється в банках і бочках.
5
Для салату кимчи, який прийшов до нас з Кореї, кожен лист салату, попередньо підготовлений (опущений в холодну воду), розріжте на кілька тонких смужок уздовж аркуша (шириною 3-4 см) і наріжте. Так ви отримаєте вузькі короткі смужки, які підходять для приготування цього салату.
Зверніть увагу
Смак пекінської набагато м'якше білокачанної капусти.
Корисна порада
Використовуйте пекінську капусту в стравах, в яких ви берете звичайну білокачанну, і ви здивуєтеся їх преображення.