Як позбутися від зайвих сантиметрів.

Невдоволення власною вагою і параметрами фігури може привести до виникнення комплексу неповноцінності і зниження якості життя - повна людина страждає від проблем зі здоров'ям, невдач в особистому житті і відсутності кар'єрного росту.
Інструкція
1
Займайтеся спортом. Банальний рада має саме пряме відношення до проблеми зайвої ваги - у вашому житті має бути багато руху, при цьому не слід обмежуватися тільки регулярними тренуваннями. Ходіть пішки, проводите вихідні в поїздках і подорожах, відпочивайте активно. При здоровому способі життя шансів на придбання зайвих кілограмів мало.
2
Їжте менше. Привчіть свій шлунок до невеликих порціях - так ви уникнете його зайвого розтягування, і не будете перенапружувати травний тракт. Не захоплюйтеся короткостроковими дієтами - ви втратите вагу дуже швидко, але і наберете його стрімко і відразу ж після зняття жорстких обмежень в харчуванні. Міняйте свої харчові звички поступово і повільно - організм не буде відчувати стресу й швидше звикне.
3
Ведіть облік втрачених кілограмів і сантиметрів. Наочне уявлення успіхів у справі зниження ваги є потужним стимулом до подальшого вдосконалення фігури. Складіть таблицю і заповнюйте її щотижня - ви зможете оцінити ефективність своєї методики схуднення і надихнутися на подальші досягнення. При цьому втрата сантиметрів набагато важливіше втрати кілограмів - зниження ваги часто буває пов'язано з втратою рідини, а зменшення обсягів являє собою конкретний результат ваших зусиль.
4
Пийте багато води. Вода виведе з організму всі відпрацьовані речовини, токсини і шлаки, поверне шкірі пружність і еластичність. Втрата ваги завжди супроводжується зниженням тургору шкіри, тому забезпечте організму достатнє зволоження.
5
Очищайте організм. Нормалізація роботи кишечника, печінки та інших органів травлення призводить до зниження ваги - очисні процедури «виводять» все зайве, активізують метаболізм. Розвантажувальні дні і практика медичного голодування також сприяють виведенню шлаків.
6
позбавляє від целюліту. Щільна кірка на стегнах і сідницях завжди додає кілька сантиметрів до ваших обсягами. Різноманіття процедур, методик і способів позбавлення від «апельсинової кірки» дозволяє вибрати самий відповідний варіант саме для вас. Масажі, обгортання, салонні процедури дозволять фігурі набути приємні обриси.