Як позбутися від дрібних мошок. Як позбавити від дрібної мошкари на кухні.

Зазвичай маленькі темні мошки мешкають на кухні, але швидко переміщаються по квартирі в пошуках їжі - їх можна помітити в житлових кімнатах, у ванній і туалеті. Часто мошки кружляють навколо кімнатних рослин. Позбутися від них можна кількома способами.
Інструкція
1
Винесіть сміття. Так як улюблена середовище проживання мошок - це гниють рослинні залишки, необхідно перевірити всі харчові запаси на наявність пошкоджень. Переберіть всі запаси, які давно лежать - картоплю, яблука, груші, цибуля і т.д. Якщо в шафах з провізією є відкриті пакети з крупами, приправами або горіхами, необхідно все перетрусити і викинути зіпсовані продукти. Перевірте щільність закриття банок з варенням або компотами.
2
У ванній кімнаті джерелом їжі для мошок може бути якийсь хімікат - перевірте всі засоби для чищення. Всі раковини необхідно прочистити і промити - в застряглих залишках їжі мошки швидко розмножуються.
3
Розставте пастки по квартирі. Якщо джерело усунутий, слід переловити всіх залишилися мошок. Дрібних мошок можна залучити запахом їжі, заманити в пастку, з якої вони не зможуть вилетіти. Скрутіть з аркуша паперу воронку, відріжте у неї кінчик і помістіть в скляну банку з приманкою. В якості приманки добре використовувати шматок сухофрукта або трохи соку.
4
В пластиковий стакан покладіть шматочок фрукта, кілька крапель компоту або вологий чайний пакетик. Зверху стакан затягніть харчовою плівкою і виконайте в ній отвори, через які мошки зможуть потрапити в ємність. Такі стакани потрібно розставити в ті місця, де найчастіше зустрічаються мошки.
5
Дотримуйтесь чистоти в будинку. Не залишайте залишки їжі в тарілках, мийте посуд відразу ж. Щодня виносьте сміття, робіть вологе прибирання, перевіряйте продукти і видаляйте ті з них, які почали гнити. Усувайте сантехнічні неполадки і стежте за тим, щоб в стоках не накопичувалася бруд.
6
Обробіть приміщення спеціальними хімікатами. Якщо в будинку не живуть діти і домашні тварини, а вам хочеться швидше позбутися від дрібних мошок, то потрібно обприскати кути і місця скупчення літаючих паразитів інсектицидними препаратами. Залиште квартиру на кілька годин, потім поверніться, помийте всі поверхні і провітріть приміщення.
7
Доглядайте за кімнатними рослинами правильно. Рідше поливайте рослини і використовуйте для поливу меншу кількість води, тримайте грунт злегка пересушеної, рихлите грунт, поливайте землю слабким розчином марганцівки або мильною водою.
Мошки з'являються будинки в тому випадку, якщо у вас є залиті квіти, зіпсовані фрукти або овочі. Вони розмножуються з великою швидкістю, і вже через кілька годин замість пари штук буде літати цілий рій мошкари . Позбутися його можна всього за пару днів.
Вам знадобиться
  • - інсектицид;
  • - пляшка;
  • - банку;
  • - аркуш паперу;
  • - пластиковий стакан;
  • - харчова плівка;
  • - товста голка;
  • - пилосос.
Інструкція
1
Встановіть причину появи мошок. Якщо це гнилі продукти, то викиньте їх. Нормальні овочі та фрукти зберігайте в закритому прохолодному місці.
2
Залиті квіти в теплу пору року винесіть на балкон і не поливайте до тих пір, поки земля в горщику не просохне. Якщо на балконі холодно, то насипте в землю будь-якої інсектицид: Базудин, Гром-2 і т.д.
3
Якщо у вас є домашні тварини, то регулярно мийте їх миски. Недоїдену їжу викидайте або ставте в холодильник.
4
Іноді мошки можуть залітати у вікно від сусідів або з підвалів. У цьому випадку вам допоможе москітна сітка на вікнах.
5
Не залишайте на столі кухлі з водою, витирайте столи, посуд, раковину. Приберіть всі губки, ганчірки і мочалки. Ви повинні обмежити комахою доступ до води, тому без неї їх життєдіяльність неможлива.
6
Візьміть пляшку, покладіть в неї кірку від апельсина, шматочок хліба або який-небудь інший, яка залучає мошок продукт. Після того, як у пляшці накопичиться велика кількість мошок, закрийте її і викинете. Якщо вам шкода викидати пляшку, то занурте її під воду і відкрийте. Мошки спливуть на поверхню. Вилийте воду з мошками в каналізацію.
7
Налийте в пляшку компот або сік. Поверніть лист паперу воронкою і вставте в горлечко пляшки. Мошки будуть влітати в пляшку через маленький отвір, залучені запахом, а вилетіти з нього вже не зможуть.
8
Візьміть пластиковий стакан, покладіть в нього шматочок їжі. Закрийте стакан харчовою плівкою. Зробіть товстою голкою отвори в плівці. Принцип методу аналогічний попередньому. Після заповнення склянки комахою просто хлопніть по ньому. Можливо, не всі мошки загинуть від удару, тому стакан викинете в сміттєвий бак на вулиці.
9
засмоктує мошок пилососом. Викинете мішок для збору пилу відразу ж після вимкнення пилососа, поки мошки не "прийшли в себе» і не стали вилітати з нього.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gsJDvWKpzQ0