Як почати займатися фітнесом.

Завжди тримати себе у формі, бути стрункою, граціозною і підтягнутою - мрія багатьох жінок. Але щоб досягти такого ідеалу, мало просто мріяти, необхідно почати діяти. Для приведення себе у форму, так само як і для її підтримки, дуже корисні регулярні фізичні навантаження, наприклад, фітнес. І дуже важливо знати, що потрібно зробити, щоб почати ним займатися.
Інструкція
1
Твердо налаштуйтеся на роботу. Перш ніж робити якісь кроки і шукати конкретні місця занять, необхідно твердо переконатися в тому, що бажання займатися - не одномоментна примха. Морально підготуйтеся до того, що заняття фітнесом будуть віднімати певну кількість сил і часу, що після перших тренувань можливі і навіть вірогідні дискомфортні відчуття у всьому тілі, але результат того вартий.
2
Якщо вийде, підшукайте собі компанію. Це може бути колега по роботі або подруга, сусідка чи просто хороша знайома - в будь-якому випадку, разом починати набагато легше і веселіше. А крім того, ви будете позитивно впливати один на одного, і в ті моменти, коли однією з вас захочеться полінуватися і пропустити тренування, друга не дозволить цього зробити.
3
Особливу увагу приділіть безпосередньо вибору фітнес-клубу. При цьому слід врахувати його місце розташування, внутрішнє оздоблення, розклад занять та підготовку тренерів. Оптимально, якщо фітнес-клуб буде знаходитися недалеко від будинку або від роботи, що дозволить не витрачати зайвий час на дорогу.
4
Визначившись з клубом, вибирайте зручний час для занять. Найчастіше тренування проходять у вечірній час, але багато клубів набирають і денні групи. Тому слід виходити з власної зручності і можливостей.
5
Подумайте про спосіб оплати. Багато фітнес-клуби пропонують оплату кожного заняття або ж абонемент на певний термін (від місяця і більше). З одного боку, в перерахунку на кожне заняття абонемент значно вигідніше, а з іншого - при пропуску тренувань їх вартість не компенсується. При оплаті кожного заняття ви оплачуєте тільки ті тренування, на яких присутні. Але тут є один дуже важливий аспект: багатьом саме абонемент на досить тривалий термін допомагає знаходити в собі сили і не запускати тренування (бо стає шкода вже сплачених грошей). Тому якщо ви знаєте, що часом сили волі вам може просто не вистачити, купуйте абонемент.
6
Не здумайте соромитися свого зайвої ваги (навіть якщо він є) і недолугості. Повірте, нікому з займаються немає ніякого діла до вашої фігури і того, що ви мало схожі на балерину з Великого театру. Тому зосередьтеся на тренуванні, а не на те, як ви виглядаєте. Завжди займайтеся із задоволенням, і нехай кожне тренування робить вас більш витривалою, граціозною і красивою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=upraO-YZS44