Як зберігати свої гроші.

Існує безліч способів зберігати свої гроші, це питання особливо актуальне після шквалу інфляції, яка позбавила здебільшого капіталу багатьох жителів Росії в дев'яностих роках. З урахуванням недавнього світової кризи і коливань економіки США, що викликало серйозні побоювання відносно долара, що здавалося непорушним, не залишилося практично нікого хто не був би стурбований стабільністю свого капіталу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - інтернет
  • - калькулятор
Інструкція
1
Зберігайте гроші в іноземній валюті на рахунку державного банку. Незважаючи на минулий криза, цей спосіб залишається надійним, головне - правильно вибрати ту валюту, в якій ви відкриваєте рахунок і відповідно зберігаєте свої заощадження. Зберігайте гроші в декількох валютах, вільно конвертованих у міжнародному масштабі.
2
Вкладайте гроші в нерухомість. Цей капітал є найнадійнішим зараз, в період до 2014 року включно найвигіднішим капіталовкладення є покупка нерухомості в Краснодарському краї, в світлі Олімпіади, яка планується в місті Сочі в 2014 році.
3
Одним з надійних капіталовкладень є дорогоцінні метали. Динаміка росту на них така, що відчутний прибуток ви побачите тільки років через п'ятдесят, але зате ви не ризикуєте прогоріти на тому, що вони раптом знеціняться.
4
Вкладайте гроші в будівництво, як туристичного фонду, так і житлового. Будівництво є досить надійним засобом збереження грошей, відчутний прибуток ви зможете витягти зі своїх капіталовкладень протягом п'яти років після того, як ви вклали гроші. Найголовніше - вибирати кілька проектів, а не вкладати в один.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не вкладайтеся в інвестиційні фонди, що обіцяють найвищі прибутки - від них ви отримаєте тільки повну втрату вкладених грошей.
Корисна порада
У що б ви не вкладалися, ніколи не зберігайте всі яйця в одному кошику, розподіляйте їх рівномірно.