Як оформити репетиторство. Як поступити на футболіста.

Робота репетитором приваблива для багатьох. Ви займаєтеся справою, в якому дійсно розбираєтеся, є начальником самому собі, а часом для роботи навіть не потрібно виходити з дому. Але починати роботу репетитором без оформлення цієї діяльності - незаконно. Як же правильно оформити репетиторство?
Інструкція
1
Ви можете створити власну організацію як юридичну особу (керуйтеся статтею 51 ГК РФ). Укладати контракт з учнем ви будете від особи створеної фірми. Самі ж при цьому виступати в ролі робочого фірми (викладача) Якщо репетиторство для вас - сімейний бізнес, другої людини можна оформити як найманого робітника.
2
Дізнайтеся, чи не потрібна отримати ліцензію для надання того виду послуг в освітній діяльності, на якому ви плануєте спеціалізуватися.
3
Якщо ви не плануєте розширювати свою справу і займатися репетиторством спільно з кимось, оформите репетиторство як індивідуальну трудову діяльність. В такому випадку ви реєструєтесь як індивідуальний підприємець.
4
Ліцензія в такому випадку вам не буде потрібно, так як з точки зору закону (п. 2 ст. 48 Закону від 10 липня 1992 № 3266-1) ви займаєтеся індивідуальною педагогічною діяльністю.
5
Визначте вид вашої економічної діяльності. Це необхідно для правильного оформлення виплати податків. Зазвичай репетиторські послуги потрапляють в ССО (спрощена система оподаткування) відповідно до п. 2 ст. 346.25.1 НК РФ. За такою схемою оподаткування ви повинні будете виплачувати державі 6% прібилі.Чтоби визначити, який вид податку ви повинні платити, ознайомтеся з загальноросійським класифікатором видів економічної діяльності (КВЕД). Напевно ви потрапите в ці категорії: -110000 Послуги в системі освіти; - 111000 Послуги в системі дошкільного виховання; -112000 Послуги в системі середньої освіти; - 113000 Послуги в системі вищої образованія.Учтіте, що всупереч розхожій думці, під ЕНВД (єдиний податок на поставлений дохід) робота репетитора не потрапляє.
6
Оформивши індивідуальне підприємництво, з кожним учнем ви укладаєте договір надання послуг (ст. 779 ЦК України).
Репетиторство вже не один десяток років є відмінним способом додаткового заробітку як для працівників освіти, так і для студентів. Більш того, при якісній роботі така діяльність може стати основним і цілком достатнім джерелом доходу.
Вам знадобиться
  • - робоче місце;
  • - навчальні матеріали;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Увійдіть в якості індивідуального підприємця і виберіть зручну для вас форму оподаткування. Згодом ваш невеликий бізнес може вирости до рівня повноцінної компанії. Саме тому легалізація діяльності не тільки відповідає законодавству, а й відкриває для вас нові перспективи.
2
Виберіть місце для роботи. Це може бути орендований офіс або робоча зона у вашій власній квартирі. У другому випадку постарайтеся зробити дану територію максимально комфортною для учнів. Поставте стіл і зручний стілець, подбайте про достатньому освітленні, приберіть всі зайві предмети. Крім того, ви можете практикувати виїзд додому до клієнта.
3
Підготуйте навчальні матеріали. Оскільки від репетитора, як правило, чекають швидких і якісних результатів, виберіть інтенсивний і сучасний курс на вашу предмету. У ваших інтересах, щоб він відповідав нормам навчальних програм, але при цьому ні в якому разі не дублював їх. Зробіть декілька рівнів для різних типів навчаються.
4
Складіть схему кожного заняття. Наприклад, при навчанні іноземної мови розділіть заняття на усну та письмову практику, вправи на граматику і видачу лексичного матеріалу. Обов'язково передбачте домашні завдання. Не зайвою буде і система оцінок (контролю результатів): так учень буде більш наочно бачити свій прогрес.
5
Щоб обзавестися першими учнями, продвигайте свої послуги кількома шляхами. Дайте оголошення в ЗМІ, публікуйте пости на тематичних форумах, розміщуйте інформацію в міських довідниках. Шукайте учнів і студентів у навчальних закладах, серед знайомих. Ефективному просуванню буде також сприяти особиста інтернет-сторінка або профіль у соцмережі з максимальною кількістю інформації.