Як отримати рівний загар. Як зробити рівномірну засмагу.

Показник добре проведеного відпустки - ідеальний загар. Відтінок шкіри може бути різним - від ніжно-персикового до смугло-коричневого, все залежить від особливостей шкіри і місця відпочинку. Подбати про те, щоб засмага вийшов рівномірним і ефектним, слід заздалегідь.
Інструкція
1
Пийте морквяний сік. За кілька тижнів до поїздки на море або туди, де ваше тіло буде піддаватися впливу ультрафіолету, почніть збагачувати організм каротином. Каротин стимулює вироблення меланіну, який відповідає за зміну кольору шкіри. Продовжуйте пити морквяний або абрикосовий сік і в процесі отримання засмаги. Також додайте в раціон фрукти і овочі, які мають яскраво-жовту, зелену або помаранчеве забарвлення.
2
Захищайте шкіру. Шкода надмірного впливу ультрафіолету - давно доведений факт. Тому, щоб не отримати сонячного опіку і зробити засмага не тільки рівним, красивим, але і корисним, шкіру необхідно захищати. Засоби з високим рівнем захисту (SPF 30, 40 або 50) підійдуть для дуже світлої шкіри, смагляву шкіру можна змащувати більш легкими препаратами - маслами з низьким рівнем захисту.
3
Дозуйте сонячне вплив на шкіру. Перші дні перебування на сонці слід скоротити до мінімуму - починайте з 15 хвилин. Поступово збільшуйте тривалість сонячних процедур, але уникайте періодів високої активності сонця - з 11 до 16 години дня. Якщо ваша шкіра обгорить вже в перші дні, то подальше вплив сонця на ділянки нової шкіри призведе до появи некрасивих пігментних плям, які зіпсують враження від засмаги.
4
Користуйтеся скрабами. Перед тим як нанести сонцезахисний засіб, видаліть з шкіри відмерлі лусочки за допомогою м'яких отшелушивающих коштів, тоді засмага ляже рівніше.
5
Захищайте шкіру вух, губ, носа. Якщо відтінок обличчя або окремих його частин буде надто відрізнятися від кольору тіла, то це порушить природність засмаги. Тому захищайте вуха, ніс і губи, шкіра яких дуже ніжна і швидко згоряє - тоді загар покриє ваше тіло рівним шаром, а відтінки шкіри не будуть контрастувати.
6
Очищайте шкіру після пляжу. Завжди змивайте залишки сонцезахисних препаратів, морської солі, води і піску з обличчя і тіла. Користуйтеся очисними гелями і не застосовуйте скраби і пілінги після пляжу - ви можете пошкодити шкіру. Після сонячної дії тіло і обличчя необхідно зволожити спеціальними складами, які пом'якшать тканини і прискорять процеси регенерації.