Як заробити в селі.

Поселення вважаються депресивними придатками міст вже довгий час. Вважається, що в них практично немає ні перспективи, ні грошей, ні майбутнього. Насправді, це не так. Села - приголомшливий джерело екологічно чистих продуктів високої якості, вирощуваних практично вручну, чого так не вистачає місту з супермаркетами, битком забитими товарами, виробленими на фабриках в масовому порядку.
Вам знадобиться
  • - сільське господарство
  • - транспорт
Інструкція
1
Якщо ви вирішили серйозно взятися за отримання прибутку зі свого сільського господарства, в першу чергу вам необхідно визначитися, що саме краще у вас виходить - тваринництво або вирощування специфічних сортів овочів і фруктів. У разі, якщо у вас виходить в результаті кілька видів діяльності, зупиніть свій вибір на тому, на що йде найменше часу і що у вас виробляється в найбільших обсягах в даний момент.
2
Продумайте цільовий ринок і схему доставки. Цільовим ринком може бути і районний центр, і саме місто. Обзаведіться транспортом, необхідним для транспортування вашого товару до покупця.
3
Приступайте до пошуків агента або покупця. Найпростіше знайти оптового покупця, який готовий брати у вас фіксований обсяг кожен період. Після того, як ви такого знайдете, домовтеся з ним про ціну і тільки потім відкривайте юридична особа і укладайте договір на папері. Пам'ятайте про те, що все має бути прописано в договорі, інакше ви ризикуєте залишитися ні з чим.
Зверніть увагу
Беріть на себе тільки ті обсяги, які ви можете знайти на даний момент, інакше постраждає ваша репутація!
Корисна порада
Не допускайте усних домовленостей, обов'язково укладайте всі договори на папері.