Як розблокувати pdf файл.

Дуже зручними для читання є файли формату pdf. Інформація, оформлена в такому вигляді, сприймається набагато краще, ніж на голому аркуші текстового редактора. Іноді виникає проблема із захистом подібних файлів від копіювання. Це проблема розв'язувана.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш персональний комп'ютер спеціальну програму, щоб розблокувати pdfфайл. Найпопулярнішою і зручною вважається A-PDFPasswordSecurity. Завантажити її можна на офіційному сайті розробників за адресою www.a-pdf.com.
2
Після того як скачування закінчилося, встановіть її на ваш персональний комп'ютер. Дана програма дозволить не тільки швидко розблокувати файл pdf, а й встановить на документ даного типу власний захист, якщо у вас виникне таке бажання.
3
Відкрийте програму A-PDF Password Security. Відкрийте з її допомогою файл, який ви хочете розблокувати. Для цього натисніть на панелі інструментів кнопку "Відкрити" і виберіть потрібний файл. Якщо вам потрібно розблокувати відразу кілька файлів, ви можете вибрати цілу директорію. Всі файли будуть завантажені і готові до роботи. Далі виберіть функцію, яку хочете застосувати.
4
Якщо вам потрібно дізнатися пароль для того, щоб відкрити pdfфайл, виберіть функцію «Показати пароль для відкриття документа». Якщо ви хочете зовсім прибрати встановлену захист, виберіть відповідну функцію в меню програми. Якщо ви скачали не русифікована програму, ця функція буде називатися BatchPDFDocumentsSecurity.
5
Скачайте програму PDFUnlocker. Це також досить популярна програма, яка дозволяє відкрити доступ до файлів. Встановіть її на ваш персональний комп'ютер. Запустіть програму. Точно так само, як і в A-PDFPasswordSecurity, виберіть потрібний файл з директорії. Після того як воно буде завантажений в робочу область програми, вам будуть показані рівні його захисту. Виберіть місце для збереження розблокованого документа. Після цього натисніть кнопку UnlockPDF, яка розташовується на панелі інструментів.