Як вирішувати числові ребуси.

Числові ребуси користуються великою популярністю у всіх, хто любить поламати голову над цікавим завданням. Це дозволяє не тільки весело провести час, але і "прокачати" свою логіку. Основні принципи вирішення числових ребусів допоможуть вам швидше впоратися з головоломкою.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що в ребусах, де букви позначають цифри, одна цифра відповідає тільки однієї певної букві. Так, якщо ви з'ясували, що А = 5, то на місці А вже не може стояти одиниця або нуль. Якщо замість цифр в ребусі використовується знак * ("зірочка"), то він може позначати будь-яку цифру, від 0 до 9.
2
Почніть рішення ребуса з правила, згідно з яким нуль не може бути крайній лівій цифрою в числі. Таким чином, всі букви і знаки, з яких починається число в ребусі, вже не можуть позначати нуль. Коло пошуку потрібних цифр звузиться.
3
В ході рішення відштовхуватися від основних математичних правил. Наприклад, множення на нуль завжди дає нуль, а при множенні будь-якого числа на одиницю, ми отримаємо в результаті вихідне число.
4
Звертайте увагу на послідовність арифметичних дій. Якщо числовий ребус складається з декількох рядів знаків, він може вирішуватися як по вертикалі, так і по горизонталі.
5
Не бійтеся робити помилок. Можливо, вони підкажуть вам вірний хід рішення. Не нехтуйте методом перебору. Деякі ребуси зажадають тривалого поетапного вирішення, але в підсумку ви будете винагороджені вірною відповіддю та відмінною розминкою для вашої кмітливості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_WJVz7HCej0