Як стримати себе в їжі.

У гонитві за стрункою фігурою багато стикаються з одними і тими ж проблемами. Дієти, фізичні вправи ... Все це, звичайно, допомагає втрачати зайву вагу. Але ніяк не впливає на постійне відчуття голоду.
Інструкція
1
Зменшуйте порції Як відомо, шлунок має властивість розтягуватися, тобто збільшуватися в об'ємі від кількості споживаної їжі. Відповідно, більше їжі - більше шлунок - більше апетит. Для поступового скорочення обсягу цього важливого органу травлення розділіть прийоми їжі на 5-6 разів на день. Щоразу намагайтеся їсти потроху, так, щоб обсяг спожитої їжі містився у ваші долоні. І це не означає, що потрібно обмежувати споживання м'яса, хліба, овочів. Постарайтеся просто брати менші шматки. З часом шлунок стягнеться, і є хотітиметься набагато менше, адже в нього буде вміщатися значно менше їжі.
2
Їжте фрукти і овочі Намагаючись стриматися в їжі, люди часто невірно відмовляються від овочів і фруктів на користь м'ясного і хліба (думаючи при цьому, що ними можна наїстися на більший час). Роблять вони це абсолютно даремно. Адже саме фрукти і овочі містять вуглеводи і корисні волокна, які насичують і довгий час переробляються організмом. Крім цього, вони містять багато вітамінів, мінералів і необхідної організму води.
3
Снідайте Мають рацію ті бабусі, які щоранку за вуха притягають онуків до столу з кашкою. Сніданок має своєю метою наповнити організм енергією для періоду неспання. Пропускаючи цей найважливіший прийом їжі, ви програмуєте себе на заповнення цієї прогалини ввечері.
4
сповільнюється Люди звикли поглинати їжу, не дивлячись і не замислюючись про неї. І це в корені неправильно. Почнемо з того, що прискорюючи темп, ви додаєте шлунку проблем з травленням - поглинені погано пережовані шматки заподіюють шкоду травній системі. Згадайте про гіпоталамусі. Це частина мозку, яка відповідає за відчуття голоду і насичення. Сигнал про насичення надходить туди протягом приблизно 18-20 хвилин після початку прийому їжі. Тобто, у кожної людини є 20 хвилин, щоб закинути в себе ту кількість їжі, яку він встигне. Їжте поволі, насолоджуйтеся їжею, ретельно її пережовуючи, і тоді ви істотно скоротите її кількість.
5
Пийте воду Беручи перед кожним прийомом їжі склянку теплої води, ви скоротите вільний об'єм шлунка, адже частина його вже буде заповнена. Таким чином, кількість їжі зменшиться. Якщо ж ви відчули почуття голоду ввечері, після вечері, то також випийте теплої води. Спробуйте додати туди лимонний сік і трохи меду. Це врятує вас від непотрібних об'їдання на ніч, надавши відчуття насичення.
Добре виглядати хочеться і чоловікам, і жінкам. Далеко не всім підходить приємна повнота. Найдієвішим засобом схуднення, крім лікування будь-яких гормональних порушень, є обмеження в їжі. Останнє досягається, в основному, стримуванням свого апетиту .
Інструкція
1
Випивайте за двадцять хвилин до їжі склянку води. Це проста дія допоможе невеликого зменшення апетиту . Можна бути впевненим, що зайвий шматок з'їсти не доведеться.
2
На ніч замість чаю з булочкою краще випити склянку кефіру або іншого молочнокислого продукту. Він і корисніше (добре впливає на травлення), і питательнее.
3
Більше пийте рідини. Соки, відвари, компоти, поживні напої, вода - вибирайте будь-які на свій смак.
4
Їжте невеликими порціями і часто, але намагайтеся при цьому підтримувати свій режим. Вживання їжі в певний час буде сприяти належному апетиту. Ви не будете перекушувати між основними прийомами їжі.
5
Постарайтеся відмовитися від гострих, сильно солоних, жирних страв, а також, по можливості, від алкоголю. Вони дуже збуджують апетит. Краще звернути увагу на житній хліб, фрукти, овочі, сири й інші, більш корисні і натуральні продукти.
6
Жуйте повільніше. Це дуже корисно для травлення, при цьому притупляється відчуття голоду і швидше настає насичення.
7
Після їжі відразу забирайте посуд і всі залишилися продукти. Не треба залишати на столі вазочку з печивом або цукерками.
8
Уникайте стресових ситуацій, під час переживання яких весь час хочеться їсти. Вивчайте себе простіше і філософськи ставитися до життя, приймаючи з мудрістю і терпінням відбувається.
9
Для стримування апетиту не варто приймати лікарські препарати без рекомендації професійного лікаря. Тільки правильний підбір медикаментів допоможе вирішити подібні проблеми.
10
Психологічно налаштовуйте себе, що потрібно їсти менше. Не шукайте мінуси цього положення, а, навпаки, тільки плюси. А їх теж предостатньо - вам буде легше, покращиться самопочуття, з'явиться свіжий і здоровий колір обличчя, трохи очиститься організм і т.д. Треба менше зосереджувати свої думки на їжі. Тим легше буде хоч іноді від неї відмовлятися.