Як збільшити свої доходи.

Всі ми хочемо багато заробляти. Однак найчастіше це означає не просто багато працювати, а працювати з розумом, рівно як і витрачати. Для того, щоб збільшити свої доходи, необхідно переглянути і прорахувати всі свої ресурси, які призводять і відводять грошові потоки від вас. Чим більше ми заробляємо, тим більше ми витрачаємо, і найчастіше не на те, що нам необхідно, а просто тому що ми так хочемо.
Вам знадобиться
  • - Ручка
  • - Папір
  • - Калькулятор
Інструкція
1
Прорахуйте свій час, складіть табель обліку часу, витраченого на роботу і оплату за витрачений на роботу час. Знайдіть ті ділянки роботи, які забирають у вас більше часу і не настільки добре оплачуються, як інші. Позбавтеся від них або мінімізуйте час, який ви витрачаєте на них. Після цього приступите до пошуку заміни для звільнився часу. Повторіть даний процес кожні півроку - і ви побачите, як ваша прибуток повільно, але вірно буде рости.
2
уріжте витрати. Найчастіше люди купують речі не тому що вони їм необхідні, а тому що вони думають, що їм це належить за статусом. В цьому вони схожі на маленьких дітей, яким у міру їх дорослішання потрібні серйозніші і дорогі іграшки. Передивіться витрати свого бюджету, урежьте ті позиції, які не є першорядними і другорядними, після чого переглянете і їх, поки не зупинитеся на абсолютно необхідних речах. Це насправді і є ваші необхідні витрати, які при вірному плануванні повинні складати всі ваші витрати.
Зверніть увагу
Чи не урізати ваші витрати на шкоду іншим членам сім'ї - пам'ятайте, ви урізати свої, а не їх потреби.
Корисна порада
Намагайтеся знайти нові способи заробітку, які не займають багато часу але приносять прибуток, це може бути свою справу яку діяльність, сполучена з вашою основною професією.