Як налаштовувати Geforce 8600.

Якщо вас не влаштовує відеокарта, встановлена у вашому комп'ютері, спробуйте налаштувати параметри її роботи. Можливо, після поліпшення продуктивності відеоадаптера у вас відпаде необхідність придбання нового пристрою.
Інструкція
1
Якщо мова йде про відеокарту GeForce 8600, для початку встановіть найновіші драйвери, існуючі для цієї моделі. Підключіться до інтернету і відкрийте сайт www.nvidia.ru. Наведіть курсор на вкладку «Драйвери» і в розгорнулося меню виберіть пункт «Завантажити драйвери».
2
Тепер заповніть пошукове меню. В полі «Тип продукту» вкажіть значення GeForce, в полі «Серія продуктів» виберіть пункт GeForce 8 Series. В наступному полі вкажіть точну модель вашої відеокарти. Це може бути 8600 GS, GTілі GTS. Тепер виберіть операційну систему, яка встановлена у вас на комп'ютері, і вкажіть мову.
3
Натисніть кнопку «Пошук». Виберіть із запропонованого списку підходящий драйвер і натисніть кнопку «Завантажити зараз». Зачекайте, поки завершиться процес завантаження програмного забезпечення. Встановіть нові драйвери і перезавантажте комп'ютер.
4
Тепер клацніть правою кнопкою миші по робочому столу і відкрийте меню «Панель управління Nvidia». Відкрийте меню Manage 3DSettings. Щоб налаштувати стандартні параметри відеоадаптера, які будуть застосовані до всіх програм, виберіть вкладку GlobalSettings.
5
Теперьустановітедляпунктов Anisatroping Filtering, optimization і sample optimization показник off. Для забезпечення найкращої продуктивності відеокарти відключіть всі функції крім HardwareAccelerationі ImageSettings. Збережіть зміни і перезавантажте комп'ютер.
6
Знову запустіть панель управління відеокартою. Виберіть меню ChangeOverclockingConfiguration. Встановіть прапорець біля параметра Myowncustomclockfrequencies. Тепер трохи збільште показники MemoryClockFrequencyі 3DClockFrequency. Натисніть кнопку Testі дочекайтеся завершення перевірки відеоадаптера.
7
Підвищуйте продуктивність відеокарти, періодично проводячи її тестування. Досягніть оптимально можливої працездатності відеоадаптера.