Як встановити нову миша.

Рано чи пізно все ламається і приходить в непридатність. Це ж стосується і комп'ютерних комплектуючих. Відслужили свій термін, вони потрібні заміни. При цьому, на одному з перших місць за часом виходу з ладу знаходиться комп'ютерна миша.
Інструкція
1
Від'єднайте стару миша від системного блоку комп'ютера. Для цього вийміть її провід з відповідного роз'єму комп'ютера.
2
Візьміть нову миша. Визначте використовується в ній тип інтерфейсу. Найпоширенішими серед них є PS/2 і USB.
3
Якщо миша має інтерфейс PS/2, знайдіть відповідний роз'єм на задній панелі системного блоку комп'ютера. Як правило, їх два - один фіолетового кольору, інший - зеленого. Для підключення миші призначається роз'єм зеленого кольору, фіолетовий - для підключення клавіатури. Деякі материнські плати здатні автоматично визначати тип підключеного пристрою, тому миша буде працювати, навіть якщо вона підключена неправильно. Однак цим властивістю володіють далеко не всі материнські плати.
4
У деяких комп'ютерах може бути присутнім лише один роз'єм PS/2, або відсутні зовсім. У першому варіанті він призначений для підключення одного з двох пристроїв - миші або клавіатури. Друге пристрій повинен підключатися за допомогою USB-роз'єму. Це пов'язано з поступовим відходом від використання PS/2.
5
Якщо нова миша має інтерфейс USB, підключіть її до відповідного роз'єму. Багато комп'ютери мають достатнє число роз'ємів USB для роботи різних пристроїв. Деякі з них для зручності розташовуються на передній панелі корпусу системного блоку. Налаштуйте мишку до того роз'єму, який для вас більш зручний.
6
При підключенні миші стандартний драйвер буде встановлено автоматично. Якщо пристрій має додаткові кнопки, необхідно самостійно встановити драйвер для повноцінної роботи. Якщо ви є власником саме такої миші, вставте поставляється в комплекті компакт-диск в привід комп'ютера. Дочекайтеся його завантаження, після чого виберіть пункт «Встановити драйвер». Після закінчення процесу, можливо, буде потрібно перезавантажити систему.