Як закруглити краю на картинці.

Закруглення країв зображення часто застосовується для створення декоративних рамок або для імітації стилю ретро. Само закруглення країв - досить проста операція, яку можна виконати за допомогою програми Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Будь-яким зручним вам способом відкрийте картинку, у якої збираєтеся закругляти кути, в редакторі Photoshop. Якщо програма вже запущена, можете перетягнути файл з картинкою у вікно Photoshop за допомогою мишки. Того ж результату ви досягнете клавіатурним скороченням Ctrl + O або командою Open («Відкрити») з меню File («Файл»).
2
Зробіть шар із зображенням доступним для редагування. Це дія, як і багато інших дій в Photoshop, можна виконати різними способами. Виберіть той спосіб, який найбільш зручний для вас. Зробити шар доступним для редагування можна, клікнувши по цьому шару в палітрі шарів правою кнопкою мишки і вибравши опцію Layer from Background («Шар з фону»). Можете сдубліровать фоновий шар командою Dublicate Layer («Дублювати шар») з меню Layer («Шар »). Після цього відключіть видимість фонового шару, клікнувши по піктограмі у вигляді ока зліва від шару.
3
Виберіть у палітрі інструментів Rounded Rectangle Tool («Округлений прямокутник»). Його можна виявити в середній частині палітри. В панелі, яку можна побачити під головним меню, розташовуються налаштування цього інструменту. Введіть величину радіуса заокруглення кутів в поле Radius («Радіус»). Чим більше ця величина, тим сильніше ви скруглите кути своєї картинки.
4
Створіть шар з округленим прямокутником. Для цього помістіть покажчик курсору на будь-який фрагмент відкритого зображення, затисніть ліву кнопку миші і розтягніть створювану фігуру вниз і вліво.
5
Якщо форма кутів вас не влаштовує, відмініть останню дію, клікнувши по попередньої дії в палітрі History («Історія») або натиснувши гарячі клавіші Ctrl + Z. Зменшіть або збільште радіус округлення і знову намалюйте прямокутник з округленими кутами.
6
Подгоните розмір прямокутника командою Free Transform («Вільне трансформування») з меню Edit («Редагувати»). Враховуйте при цьому, що від вашого зображення після заокруглення кутів залишиться тільки те, що закрито фігурою.
7
Виберіть у палітрі шарів маску шару з фігурою, яку ви тільки що намалювали. Маска - це прямокутник, що знаходиться праворуч від значка самого шару. За допомогою миші перетягніть маску на шар із зображенням, у якого ви збиралися скруглять кути.
8
Видаліть шар, на якому раніше був прямокутник з округленими кутами. Зараз він рівномірно залитий кольором переднього плану і більше вам не буде потрібно.
9
Картинка з округленими кутами готова. Якщо ви хочете залишити закруглені кути прозорими, виберіть команду Save As («Зберегти як") з меню File («Файл») і збережіть отриману картинку у форматі png.
10
Якщо вам потрібно підкласти який-небудь однотонний фон під кути, натисніть на кнопку Create a new layer («Створити новий шар»), яка знаходиться під палітрою шарів. Залийте створений шар будь-яким кольором за допомогою інструменту Paint Bucket Tool ("Заливка") і перемістіть цей шар під шар із зображенням за допомогою мишки.
11
Збережіть картинку командою Save As («Зберегти як») в формат jpg.