Як захистити пральну машину від накипу.

Причина утворення накипу на нагрівальному елементі пральної машини полягає в надмірній жорсткості води, в якій у великій кількості присутні солі кальцію і магнію. Погіршуючи теплопровідність металу, і збільшуючи час, потрібний для нагріву води накип поступово приводить в непридатність елементи пральної машини.
Інструкція
1
Знижуйте жорсткість води за допомогою спеціальних засобів, які можуть випускатися окремо або входити до складу пральних порошків. Вони допоможуть запобігти появі накипу і продовжать термін служби машини. Використовуйте автоматичні програми прання, які дозволяють очищати одяг від забруднень в злегка підігрітій воді, температура якої становить 40-50оС. Чим вище температура води, тим інтенсивніше відбувається процес утворення накипу на ТЕНі. Дотримуючись цих рекомендацій, ви не тільки очистіть пральну машину від нальоту, але і заощадите електроенергію.
2
Не періть в машині ветхое білизна: найдрібніші частинки тканини, випадаючи в осад, створюють ідеальні умови для утворення відкладень вапна. Пральна машина піддається при цьому посиленою навантаженні, що стає причиною зносу нагрівального елемента. Прання речей, просочених потім, а також одягу, на якій присутні плями від яєць і молока, що містять кальцій, сприяє підвищенню жорсткості води. Тому перед приміщенням таких речей в машину попередньо застіривать присутні на них плями.
3
Встановіть фільтри-пом'якшувачі перед розводкою подачі в машину води. Вони знизять її жорсткість і захистять ТЕН від освіти накипу. Можна також використовувати магнітні перетворювачі води, які представляють собою систему постійних магнітів, що мають циліндричну форму. Вони руйнують водневі зв'язки кристалічної решітки води, в результаті чого іони магнію і кальцію випадають в осад, не досягнувши поверхні нагрівального елемента. Такі перетворювачі, їх термін служби складає 50 років, можна накласти на труби зовні або врізати в водопровід.
Корисна порада
Раз на рік проводите профілактичне очищення Тена хімічними засобами. Вибирайте ті препарати, які будуть безпечні для матеріалу, з якого зроблений бак вашої пральної машини. Використовуйте порошок, рекомендований виробником пральної машини.