Як колоти ніс.

Пірсинг є одним з найпопулярніших у молоді способів прикраси тіла. Звичайних проколів вух недостатньо - пірсингу піддаються практично всі ділянки тіла. Одним з улюблених у дівчат є прокол носа.
Вам знадобиться
  • - хірургічні рукавички;
  • - вата;
  • - голка для крапельниці;
  • - 100 мл спирту;
  • - антисептик .
Інструкція
1
Існує кілька різних варіантів для проколу носа. Одним з найпопулярніших є прокол перегородки, що розділяє ніздрі одну від іншої. Другий за популярністю - прокол правого або лівого ніздрі. Такий пірсинг, по-перше, більш естетичний, по-друге, догляд за ним простіше. І, нарешті, останній варіант - прокол перенісся. Варто відзначити, що це досить небезпечна і хвороблива процедура, тому вона менш поширена. Виберіть для себе бажаний варіант проколу носа.
2
Приготуйте прикраса, яким ви будете користуватися. Для перегородки підбирають різноманітні кільця, при проколі ніздрі користуються штангами, на одному кінці яких розташовується виділяється аксесуар, або звичайними гвоздиками.
3
Приготуйте матеріали, які будуть потрібні для здійснення проколу. Купуйте хірургічні рукавички, вату, спирт і голку для крапельниці. Її діаметр вибирайте виходячи з того, який розмір має підібране вами прикраса. Найголовніше - всі використовувані інструменти та матеріали повинні бути продезінфіковані! Умови, в яких буде здійснюватися прокол, також повинні бути стерильними. Засоби для анестезії краще не використовувати, оскільки в домашніх умовах це небезпечно. Простіше потерпіти.
4
Помістіть прикраса в ємність зі спиртом. Продезінфікуйте голку. Надіньте рукавички і вставте тампон, змочений спиртом, в ніздрю, ретельно її обробіть. Після цього виверніть ніздрю і сильним різким рухом здійснюйте прокол. Саму голку витягуйте, а трубочку залиште в ніздрі. Після цього вставте прикраса в трубочку і вийміть її. Потім знову ретельно обробіть проколене місце спиртом.
5
Після проколу не можна деякий час рухати пірсинг і замінювати прикрасу. Необхідно дочекатися, поки рана загоїться. Для догляду потрібно антисептик, наприклад, розчин хлоргексидину або розчин мірамістину. Два рази щодня обробляйте пірсинг. Протягом одного місяця рана загоїться і сформується канал.