Як вибрати триколісний велосипед.

Отже, ваш малюк вже підріс. Йому хочеться бігати і стрибати, але ніжки на вулиці швидко втомлюються, а катати його в дитячій колясці або носити на руках вже важко і незручно. Що ж, саме час задуматися про придбання першого дитячого велосипеда. Яким же він має бути і як правильно вибрати це нехитре транспортний засіб, щоб ваш карапуз отримав від нього максимум користі і задоволення?
Інструкція
1
Купуйте дитині велоколяски Для малюків у віці від року до двох років - це ідеальний компроміс між самостійним велосипедом і коляскою, яку мама котить перед собою. Дитина може самостійно крутити педалі і навіть використовувати велосипед як засіб пересування, але коли маленькі ніжки втомляться, їх завжди можна поставити на спеціальні підставки і дати батькам можливість котити малюка далі без турбот. Зверніть увагу на конструкцію велоколяски. Вона не повинна бути занадто важкою або громіздкою, але і зайвої легкості в її конструкції бути теж не повинно. Велосипеди, цілком виготовлені з пластмаси, дуже нестійкі і можуть легко перевертатися, крім того, пластик досить легко пошкодити і зламати. Найкраще, щоб колеса, кермо і деталі кріплень були виготовлені з міцніших матеріалів.
2
Зверніть увагу на конструкцію велосипеда Не має значення, який саме велосипед ви вибираєте: звичайний або поєднаний з ручкою для батьків. Важливо, щоб він був зручним для вашого малюка по росту і розмірами. Ноги дитини, коли він сидить на велосипеді, повинні діставати до землі, а спина не повинно згинатися ні вперед, ні назад, коли він намагається дотягнутися до керма. Прослідкуйте, щоб деталі, яких стосується дитина, були виготовлені з м'яких матеріалів і погано пропускали температуру. У прохолодний день на велосипеді малюкові не повинно стати холодно, а в спеку сидіння і кермо не повинні обпалювати ніжну дитячу шкіру.
3
Зверніть увагу на функціональність велосипеда. Кермо не повинен повертатися занадто сильно, маленькі діти часто викручують його до упору, що призводить до завалювання велосипеда і падінь. Якщо купуєте велоколяски, переконайтеся, що ручка, за яку ви будете триматися, також здатна регулювати повороти керма вашого маленького велосипедиста. Також важливо, щоб на велосипеді було все те, що є у велосипедів дорослих: гудок, дзеркала тощо. Колеса велосипеда обов'язково повинні бути прогумованими і ковзати м'яко і безшумно.
Зверніть увагу
Дуже важливо, щоб на дитячому велосипеді регулювалися такі параметри, як висота керма і довжина педалей. Зовсім маленькому велосипедисту може знадобитися додаткова страховка, а коли він підросте, педалі і кермо повинні змінити своє становище, щоб кататися було зручно і безпечно.
Корисна порада
Якщо обираєте велоколяски, не варто нехтувати таким аксесуаром, як навісний тент. Здається, що він тільки ускладнює руху на велосипеді, але це далеко не так. У сонячну погоду тент захистить вашого малюка від палючої спеки, а при дрібному дощику зіграє роль парасольки.
Триколісний велосипед - перший власний транспортний засіб для малюка. Найчастіше питання покупці дитячого транспорту виникає навесні або влітку. І щоб придбати відповідний велосипед, необхідно грамотно оцінити безпеку, зручність обраної моделі.
Придбання триколісного велосипеда - раціональне рішення для батьків малюків не старше 3-4 років. Кататися на такому транспортному засобі дитина може з моменту, коли він буде впевнено ходити. Тобто розумніше купувати велосипед на трьох колесах для дворічного спортсмена. На перший час мама і тато можуть підстрахуватися, вибравши модель з ручкою.

Нюанси покупки триколісного велосипеда

За допомогою триколісного велосипеда дитина зможе не тільки весело проводити час, а й зміцнювати м'язи ніжок, розвивати моторику рук. У малюка буде також розвиватися координація рухів. Щоб вибрати відповідний триколісний транспорт, необхідно враховувати, що виробники для дітей віком до 4 років пропонують кілька варіантів велосипедів. Це класичні моделі, велоколяски з ручками, а також гібридні рішення. Традиційно велоколяски рекомендуються малюкам не старше 2 років, а переходити на класичний велосипед можна ближче до трьох років. У будь-якому випадку купувати триколісний велосипед необхідно у відповідності з віком крохі.Прі покупці велосипеда необхідно оцінити зручність сидіння. Крісло з пластика може бути занадто жорстким для дитини, слизьким, тому варто віддати перевагу велосипеду з гумовим сидінням. Для малюка старше двох років оптимальним вибором стане сидіння трикутної форми. Воно буде дозволяти змінювати позу під час руху. Сидіння на дитячому велосипеді повинно мати обмежувач - він не повинен бути занадто жорстким, в ідеалі варто віддати моделі з можливістю регулювання обмежувача.

Що ще врахувати при виборі триколісного велосипеда

Важливо, щоб велосипед мав широкі і великі педалі, маляті буде простіше їх крутити, діставати для них. Для самих маленьких актуально наявність підніжки. Вона може бути схожою на пряму підставку або невелике коритце. Ніжки дитини повинні поміщатися на цю деталь.Еслі ви вибираєте модель транспорту з ручкою, краще взяти велосипед з регулюванням. Так зручніше управляти триколісним велосипедом. Найпривабливіший варіант - конструкція зі знімною ручкою. Гарну прохідність забезпечить велосипед з масивними колесами, оптимально, якщо вони зроблені з гуми. Пластикові колеса не такі маневрені, на них складніше їздити по бруду або піску. Відмінно, якщо велосипед має кошик для іграшок або сумки батька, козирок від дощу і сонця. При бажанні можна вибрати модель з ігровою панеллю, яскравими наклейками або музикою, світлодіодами. Асортимент дитячих триколісних велосипедів включає варіанти для дівчаток і хлопчиків, а також універсальні вироби.