Як зробити костюм Хижака. Як зробити маску хижака.

Хижак - досить відомий персонаж однойменного фільму, від костюма якого не відмовилися б багато хлопчаків. При цьому Хижак надихає любителів рукоділля на створення все нових костюмів, які особливо актуальні на святі Хелловін. Зробити костюм Хижака самостійно не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • пластиковий манекен, вазелін, архітектурний гіпс, бинти, вата, коктельні соломинки, силіконова шапочка
Інструкція
1
Кожен, хто дивився цей фільм жахів, мабуть, погодиться, що найстрашніше в образі головного героя - це голова. Завершити образ Хижака на Хелловін вам допоможуть водолазка, обтягуючі брюки і черевики чорного кольору. А от з «головою» доведеться повозіться.Сделайте маску хижака, використовуючи латекс. Для цього купите вазелін, архітектурний гіпс, бинти (або марлю), вату, товсті соломинки для коктейлю та силіконову шапочку для басейну. Оскільки маску потрібно буде робити самостійно, постарайтеся знайти пластиковий манекен, який би став моделлю для її виготовлення.
2
Розведіть гіпс водою (консистенція густої сметани), попередньо рясно змастивши обличчя манекена вазеліном. Тонкий шар гіпсу треба наносити швидко, але обережно.
3
Щойно гіпс трохи схопиться, укладіть рівномірно шматочки бинтів (марлі) на його поверхню. Нанесіть другий шар і дайте йому застигнути до твердого стану. Внутрішню суху поверхню маски намажте тонким шаром нітролаку. Після того, як він висохне, нанесіть ще один. Розімніть в руках пластилін і, розділивши його на невеликі шматочки, намітьте основні риси майбутньої маски. Намітьте також типові для хижака бічні «ікла» (опуклості з боків від ротового отвору). По закінченні роботи акуратно й уважно загладьте поверхню пластиліну.
4
Купіть побільше рідкого латексу. Налийте його в форму (внутрішню частину «особи») і залиште висихати. Як тільки на стінках маски осяде достатня кількість латексу, злийте зайве і поставте форму сушитися. Після цього проріжте в ній очі й ніздрі. Розфарбуйте маску відповідно до зовнішніми даними персонажа (використовуйте певні кадри з фільму).
5
До бічних частинах маски прикріпіть розфарбовані заздалегідь в чорний колір пластмасові трубочки (використовуйте для їх виготовлення товсті соломинки для коктейлю). Це буде «волосяна» поверхню голови Хижака. Після цього костюм самого страшного героя з фільму жахів буде готовий.
Для людини з фантазією немає нічого неможливого. Йому навіть ламати голову над тим, як зробити хижака не доведеться, оскільки він вигадає цього приводу не 1, а цілих 3 способи.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зробити хижака - це дати притулок добра тварина і перестати його годувати. Опісля вже кілька днів у вас буде жити одомашнений хижак - ви здивуєтеся, як майстерно він полюватиме не тільки на привид їжі, але і на ваші ноги, руки, тапочки та акваріумних рибок. Якщо тварини, яка можна перетворити на хижака, у вас немає і заводити його ви не плануєте, то можна обійтися і без звіра.
2
Зробити хижака можна у вигляді маски. Намалюйте на щільному папері голову хижака (образ виберіть за смаком або взагалі придумайте), розфарбуйте. Не забудьте зобразити хижий оскал, щоб ні у кого не було сумнівів, що це не пухнастий зайченя. По краях маски зробіть дві маленькі дірочки, просмикніть в них тонку гумку, закріпіть. Маска готова. Для посилення ефекту можна скористатися фосфоресцирующей фарбою. Тоді маска буде світитися в темряві, що, безсумнівно, додасть образу хижака більше інтриги.
3
Хижака можна зробити за допомогою комп'ютерної графіки. Якщо ви вмієте користуватися відповідною програмою, то можете створити свого власного, неповторного хижака. Продумайте його образ до найдрібніших подробиць перш, ніж почати будувати. Дайте йому ім'я або придумайте назву. Опишіть для себе його повадки. Нічим не обмежуйте вашу фантазію, і у вас вийде ексклюзивний хижак.