Як виїхати жити в село.

Життя в селі має ряд переваг перед міською. Так як далеко від заводів, фабрик, великої кількості транспорту повітря набагато чистіше, це сприяє більш міцному здоров'ю. До того ж основна частина продуктів - екологічно чисті, зі свого городу та господарства. Тому не дивно, що деякі люди вирішуються переїхати жити з міста в село. В основному це пенсіонери та люди, які розчарувалися в міського життя.
Інструкція
1
Перед тим як зважитися виїхати жити з міста в село ви повинні розуміти, що доведеться міняти свій спосіб життя: обробляти город, тримати птицю або навіть худобу, вставати рано вранці і т.д. Ви готові на це? Якщо так, вперед!
2
Ось ви прийняли остаточне рішення - переїжджати. Тепер визначте місце, в якому вам хотілося б жити. Краще переїхати в село, в якій у вас є знайомі або родичі. Так як це місце вам трохи знайоме: ви знаєте які люди там живуть, чим можна займатися, який уклад життя. Це важливо, тому що ви зможете перший час спертися на когось і швидше звикнути до нового життя, так як в селах живуть іншим укладом і чужинцю не завжди раді.
3
Якщо в сільських поселеннях у вас немає знайомих і близьких, вибирайте місце неподалік від вашого або іншого міста. Так вам буде легше добиратися до поліклініки, банку, міліції та інших соціальних установ.
4
Ви визначилися з місцем вашого майбутнього проживання? Тепер поїдьте туди, поцікавтеся: чи продаються будинки, яка вартість житла? Звичайно, ви можете це зробити через агенство. Але тоді вам доведеться заплатити за їхні послуги.
5
Якщо у вас є гроші на придбання житла, то своє в місті краще не продавайте. Так як його можна здавати (додатковий дохід) або ви захочете повернутися назад. Бо не кожен міський людина зможе жити в селі (бажання можуть не збігатися з уміннями).
6
Як тільки ви купите свій будиночок у селі тут же оформіть його за всіма правилами, пропишіть в ньому. Тепер можете почати здійснювати плани сільського життя.
Зверніть увагу
Користуйтеся послугами лише перевіреної ріелторської компанії. Інакше ризикуєте залишитися без всього.
Корисна порада
Купуйте приватизований будинок з усіма документами.
Для того, щоб виїхати в село , не потрібно багато мужності. Це навіть корисно. Питання в тому, чи надовго. У селі можна пробути вихідні або частину відпустки, насолодившись мовчанням стільникового телефону, що припинив спроби «зловити» зв'язок. В село можна виїхати назавжди.
Вам знадобиться
  • Транспортний засіб.
Інструкція
1
Ви залишаєте місто ненадовго, тільки для того, щоб відпочити. Тоді виберіть місце. Якщо у вас є близькі родичі, з якими ви підтримуєте контакт, - питань не буде. Якщо таких немає, доведеться трохи подумати. Можна орендувати будиночок у селі або за містом (передмістя, але ще не село). Подивіться оголошення. Заздалегідь вирішите, як ви туди доберетеся. Ще варіант, орієнтований на ризикових людей: приїхати в яку-небудь село (при цьому необхідно дізнатися заздалегідь про доброзичливість населення) і поставити намет на березі річки.
2
Ви вирішили, що пора остаточно перебиратися в село . Якщо ви до кінця ще не впевнені в такому рішенні, або ви не знайомими з побутом сільського життя, поживіть там деякий час. Наприклад, літо. Або зиму. За цей період думки проясняться і рішення прийде саме. А ви придивіться до людей, що живуть у селі. Важливо, щоб по укладу і життєвим орієнтирам вони вам підійшли.
3
Села бувають різні. У тих, де ознаки цивілізації ледве помітні, будьте готові до того, що доведеться зайнятися домашнім господарством, вести подвір'я і садити город. Якщо у вас, звичайно, до моменту переїзду не буде збита стан. Але зайняти себе вам все одно чимось доведеться.
4
Завжди можна знайти якийсь компроміс. Якщо ви не хочете повністю відмовлятися від цивілізації, а хочете, щоб і ліс був поруч, і інтернет підключений, - знайдіть такий варіант.
5
Також цікавий варіант - переїхати в село на літо. У місті в цей час року душно, шумно і пильно. А в селі вранці тиша, співають птахи. Завжди можна посидіти в затінку на травичці. І сховатися від пилу в саду.