Як розблокувати аккаунт. Як розблокувати знайомства.

Блокування аккаунта - поширене явище в наш час. Це може бути викликано декількома причинами: порушення умов форуму, неактивність на сервісі, збої в діяльності самого веб-ресурсу. Існує кілька способів для розблокування профілю.
Інструкція
1
Спробуйте відновити пароль через сервіс відповідного веб-сайту. Але ви повинні знати дані про свій рахунок, а саме: адреса електронної скриньки і логін. А також мати доступ до електронної пошти, яку ви вказали при реєстрації. У цьому випадку на e-mail вам відправлять лист з іншим паролем. Але якщо ваш профіль заблокувала адміністрація ресурсу, то такий спосіб явно не допоможе. Зверніться особисто до адміністратора.
2
Знайдіть на веб-порталі контакти (електронна пошта, телефон, ICQ), за якими можна зв'язатися з оператором служби підтримки. Надайте йому такі відомості: нік, дату реєстрації, свій емейл. Поясніть адміністрації та причину блокування. Якщо не знаєте, що сталося, і причина блокування невідома, то при бесіді враховуйте і це. Якщо ваш обліковий запис заблокували через порушення правил сайту, то становище виявиться дещо складним. У діалозі будьте гранично ввічливі і коректні. Різко не висловлював, завірте адміністрацію, що надалі такого не повториться. Найчастіше в подібних випадках виходить домогтися розблокування аккаунта.
3
Розблокуйте профіль в результаті невдалих спроб при вході на сайт. Багато сервісів блокують обліковий запис через неправильну авторизації. Це здійснюється з метою безпеки профілю. Скористайтеся кнопкою скидання і відновлення пароля. Напишіть кодове слово або підтвердіть дію за допомогою смс. У деяких випадку необхідно зателефонувати в службу підтримки сайту, або написати туди лист.
4
Трапляється, що акаунт блокується вірусом. У багатьох випадках виникає банер на весь екран, який повідомляє про оплату на певний номер деякої суми. Заплативши гроші, ви не отримаєте доступу до аккаунту і, може бути, інтернету. Ігноруйте подібного роду повідомлення - це виверти шахраїв. Для видалення шкідливого елемента можна скористатися безкоштовною утилітою AVZ.