Як змайструвати скриньку.

Оглядитесь навколо. Напевно у вашому будинку знайдеться величезна кількість речей, використовуючи які, можна зробити красиву і необхідну річ, наприклад, шкатулку для зберігання прикрас або рукоділля.
Вам знадобиться
  • - гофрований картон;
  • - картонна основа з-під скотчу;
  • - клей ПВА;
  • - мереживо, стрічки, паєтки, намистини, черепашки ;
  • - декупажні карти або багатошарові серветки;
  • - листівки.
Інструкція
1
Для виготовлення шкатулки скористайтеся картонній основою, яка залишилася від скотчу. З щільного гофрованого картону викроїте дві круглі деталі для денця і кришки. Для цього поставте циліндр з картону, обведіть і виріжте. Всі деталі готові.
2
Один край основи для скотча намажте клеєм ПВА і прикладіть до деталі для денця. Притисніть і потримайте кілька хвилин. До деталі кришки приклейте невеликий шматочок тонкої атласної стрічки. Другий кінець стрічки приклейте до циліндра. Таким чином, вийшла заготовка для шкатулки. Залишилося її прикрасити. Тут можна дати волю вашої фантазії.
3
Окрасьте шкатулку акриловими фарбами. Бічні стінки і кришку густо намажте клеєм ПВА. Приклейте все, що вам подобається: черепашки, привезені з моря, яскраве пір'я, штучні квіти з атласних стрічок, шматочки мережива.
4
У вашій квартирі накопичилося багато красивих листівок? Але ж з них теж можна змайструвати симпатичну шкатулку. Вам знадобиться десять листівок однакового розміру. Дві з них розріжте навпіл. З'єднайте листівки попарно барвистими сторонами назовні і зшийте петельним швом через край. Використовуйте для цього нитки для в'язання контрастного кольору. Зберіть всі деталі на зразок коробочки і зшийте їх разом. Деталь для кришки пришийте з одного боку. Так у вас вийде ще одна скринька, в якій можна зберігати всякі «скарби».
5
Якщо у вас є звичайна дерев'яна шкатулка, то її можна перетворити на ексклюзивну за допомогою техніки декупаж. Для цього вам буде потрібна декупажних карта, яку можна придбати в будь-якому художньому салоні або звичайні багатошарові серветки з цікавим малюнком.
6
Стінки і кришку дерев'яної шкатулки заґрунтуйте і намажте клеєм ПВА. Зніміть верхній кольоровий шар з серветки або декупажной карти і акуратно приклейте до поверхні. Розправте всі обережно пензликом. Зверху покрийте ще одним шаром клею. Після того, як він висохне, покрийте шкатулку лаком на водній основі. Щоб малюнок тримався міцніше, накладіть два або три шари лаку, але врахуйте, що попередній шар повинен повністю висохнути.