Як збільшити прибуток.

Всі ми хочемо, щоб наше підприємство приносило нам прибуток. І часто ми хочемо збільшити прибуток, зробити так, щоб наші доходи у багато разів перекривали витрати, для цього ми спочатку і відкривали свою справу - щоб вкладати гроші і отримувати віддачу, в кілька разів перевищує обсяг вкладених коштів.
Вам знадобиться
  • - фахівець-аналітик
  • - програма обліку робочого часу
Інструкція
1
Перегляньте свої відносини з постачальниками товарів. Задайте собі питання, чи реально знайти такі ж товари, як вони пропонують вам, за менші гроші? Оцініть ринок товарів, в яких ви потребуєте, ретельно відстежите всіх постачальників, які пропонують товари за нижчою вартістю або беруть на себе витрати на логістику та доставку і зробіть вибір у бік найбільш оптимального варіанта.
2
Проаналізуйте витрати на рекламу і ту віддачу, яку вона приносить. Розгляньте свого споживача з усіх точок зору і виділіть ту частину реклами, яка не досягає його або є малоефективною. Можливо, вам доведеться поміняти всю свою рекламну політику - зробіть це негайно, тому як витрати на неефективну рекламу - це фактично гроші, викинуті на вітер.
3
Попросіть кожного співробітника скласти список своїх обов'язків і список виконаних завдань в рамках останнього року. Передивіться навантаження, можливо навіть скорочення штату, тому як одні співробітники можуть бути перевантажені, в той час як інші не навантажені зовсім. Введіть табель обліку робочого часу для того щоб відстежувати і контролювати старанність своїх працівників і перерозподіляти навантаження вчасно.
Зверніть увагу
Ставте перевірку завданням тільки людині, особисто не зацікавленому в її результатах
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що рішення потрібно приймати відразу, як тільки воно було сформоване, кожна хвилина, яка проходить після - витрачена даремно.
В Росії існує безліч банків, між якими є жорстка конкуренція за клієнтів - як юридичних, так і фізичних осіб. Щоб перемогти в цій боротьбі, фінансові установи повинні використовувати різні маркетингові методи. У тому числі збільшити загальну прибуток .
Інструкція
1
Вирішіть, на який тип клієнтів буде насамперед розрахований ваш банк. Залежно від цього розробіть програми кредитування і розміщення депозитів. важливо, щоб у вашого фінансової установи було якесь пропозицію, унікальне на ринку і цікаве цільової аудиторії. Це можуть бути кредитні карти, створені за сприяння яких-небудь інших крупних фірм. Прикладом подібного маркетингу стала співпраця низки банків з авіакомпаніями, які при покупці по картам нараховують клієнтам бонуси, підлягають подальшому обміну на авіаквитки.
2
Продумайте політику розміщення банківських офісів. Багато банків, що працюють з фізичними особами, прагнуть розмістити свої точки продажів в торгових центрах. Однак потрібно мати на увазі, що таким чином бажано залучати людей для отримання невеликих товарних кредитів. При поширенні в таких офісах кредитів готівкою можуть виникнути проблеми з наявністю великої кількості невідповідною для банку клієнтури, що не налаштованої серйозно на повернення кредиту.
3
Проведіть дослідження ринку. Таким чином ви зможете дізнатися, яких продуктів і послуг не вистачає у вашому регіоні. Не слід зосереджуватися тільки на кредитуванні та розміщенні депозитів. Все більш перспективним напрямком для банківської діяльності стає управління інвестиціями фізичних осіб. Наприклад, банк може почати надавати бажаючим можливість доступу на біржі для торгівлі акціями.
4
Створіть і проведіть цікаву й примітну рекламну кампанію. При цьому постарайтеся в чомусь виділити свій банк із загальної маси. Наприклад, що виникла наприкінці двотисячних років тенденція рекламувати банківські послуги за допомогою асоціацій з продуктами харчування вже не може залучити того уваги аудиторії, що раніше.