Як підсилити прийом wi-fi. Як підсилити прийом сигналу i fi.

Існує кілька перевірених методів, що дозволяють збільшити потужність каналу Wi-Fi. Зазвичай це досягається шляхом посилення передавального пристрою, а не адаптера, що приймає сигнал.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте посилити прийом сигналу Wi-Fi. Краще робити це без технічного втручання в ноутбук. Вимкніть функції, що дозволяють включати економний режим роботи адаптера. Відкрийте меню «Панель управління» і перейдіть до пункту «Система і безпека». Тепер знайдіть і відкрийте меню «Електроживлення». Виберіть план роботи ноутбука, який ви використовуєте під час підключення до бездротових точок доступу.
2
Натисніть кнопку «настройки плану». Тепер виберіть пункт «Змінити додаткові настройки живлення». Знайдіть меню «Параметри безпроводового адаптера» і розгорніть його. Тепер відкрийте меню «Режим енергозбереження». Виберіть параметр «Максимальна продуктивність» при роботі від батареї і від мережі. Збережіть налаштування харчування.
3
Тепер спробуйте збільшити потужність роботи Wi-Fi маршрутизатора. Природно, самий простий і логічний спосіб - придбати більш потужний пристрій. На жаль, такий підхід вимагає великих фінансових витрат. Тому почніть з придбання більш якісної антени. Більшість маршрутизаторів мають власні антени, які досить легко знімаються.
4
Вивчіть тип кріплення антени до обладнання. Придбайте пристрій з аналогічним кріпленням і підключіть його до маршрутизатора. Якщо отриманий результат вас не влаштував, то спробуйте використовувати підручні засоби для посилення сигналу. Оголити верхню частину антени, щоб мати можливість з'єднати з нею провід.
5
Візьміть шматок металевого кабелю і припаяйте його до оголеної частини антени. Другий його кінець з'єднайте з системним блоком комп'ютера. В даному випадку краще здійснювати з'єднання з задньою частиною блоку, щоб сигнал поширювався в протилежний від стіни бік. В якості альтернативи системного блоку можна використовувати металеву гардину.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tjd-5p6cIIU