Як завантажити Оперу.

Opera - популярний і зручний інтернет-браузер, розроблений компанією Opera Software в 1994 році. Він володіє високою швидкістю роботи в інтернеті і підтримує всі сучасні інтернет-технології. Існують спеціальні версії браузера Opera для мобільних телефонів, смартфонів і КПК.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку виробника http://ru.opera.com і виберіть необхідну версію браузера, навівши вказівник на пункт меню «Браузери». Якщо вам необхідна програма Opera для операційної системи стаціонарного комп'ютера або ноутбука, виберіть пункт «Opera для Windows, Mac і Linux», або відразу перейдіть по нижній посиланням «Завантажити Opera».
2
Завантаження інсталяційний файл починається автоматично, вам потрібно буде лише вказати місце для зберігання дистрибутива Opera на жорсткому диску. На сторінці завантаження вказана коротка інструкція по установці програми, ознайомтеся з нею. Відкрийте на комп'ютері папку, де зберігається завантажений файл дистрибутива Opera і клацніть по ньому двічі лівою кнопкою миші. Запуститься інсталяція браузера, проведіть її згідно інструкції. Як правило, подібне програмне забезпечення встановлюється в системний каталог локального диска на комп'ютері.
3
Зробіть необхідні настройки інтернет-браузера Opera, зайшовши в настройки через меню програми або ввівши в адресному рядку команду opera: config. Програма буде автоматично запитувати оновлення з сервера, тому вам не треба піклуватися про пошук нових версій. Проте варто зауважити, що при неправильному налаштуванні програми можуть виникнути проблеми в роботі, тому уважно вводите всі команди.
4
Зайдіть в розділ «Додатки» офіційного сайту Opera і встановіть вподобані доповнення до браузера. Уваги заслуговують YouTube AdsFree, GMail Checker та інші. Установка доповнень відбувається автоматично відразу після скачування. Також в інтернеті існує безліч інших сайтів, які надають доповнення для браузерів. При їх завантаженні не відключайте антивірусне програмне забезпечення.