Як встановити icq в мобільний телефон.

Мобільний телефон та інтернет є одними з найбільш затребуваних способів зв'язку. Разом вони надають ще більше можливостей для спілкування. Прикладом цього може служити використання ICQ в мобільному телефоні.
Інструкція
1
Існує декілька варіантів установки ICQ в мобільний телефон. Найпростіший з них полягає в використанні ресурсів мобільного телефону. Для цього він повинен мати можливість виходу в інтернет. Якщо дана опція не підключена, зверніться до свого стільниковому оператору.
2
Запустіть в телефоні мобільний браузер. Ви можете використовувати як стандартний оглядач інтернету, так і одну з сторонніх програм. Перейдіть на сторінку розробників мобільного додатку ICQ (jimm.org, icq.com та ін.). Перейдіть за відповідним посиланням для скачування. При необхідності виберіть вашу модель телефону і бажаний набір можливостей програми. Після пропозиції телефону встановити програму, натисніть кнопку підтвердження. Дочекайтеся закінчення процесу завантаження і установки.
3
Встановити ICQ в телефон можна і за допомогою комп'ютера. За допомогою веб-браузера скачайте необхідне мобільний додаток. При цьому, якщо є така можливість, вкажіть конкретну модель вашого телефону.
4
Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю (або іншого способу зв'язку, наприклад, Bluetooth або Wi-fi). Після визначення системою нового знімного пристрою, за допомогою провідника відкрийте папку мобільного телефону. Скопіюйте в неї завантажене мобільний додаток. Після цього від'єднайте телефон від комп'ютера і запустіть на ньому ICQ для установки.
5
Деякі мобільні телефони підтримують установку додатків з комп'ютера тільки через спеціальну програму. Як правило, вона поставляються в комплекті разом з телефоном. Встановіть та запустіть потрібну програму. Після визначення ним підключеного мобільного телефону виберіть пункт «Додатки». У відповідній панелі виберіть викачане додаток ICQ і натисніть на кнопку «Встановити». Зачекайте, поки процес не завершиться.