Як пофарбувати автомобіль самостійно. Як пофарбувати машину.

Якщо в цілях економії коштів ви вирішили не вдаватися до послуг фахівців і пофарбувати автомобіль самостійно, варто пам'ятати, що ваші дії будуть відрізнятися від маніпуляцій професіоналів. Ретельно виконуйте кожен етап роботи, дотримуючись рекомендацій щодо використання матеріалів та дотримуючись вимог, що пред'являються до приміщення, в якому ви будете виробляти роботу.
Інструкція
1
Придбайте балончики з грунтом і фарбою, рукавички, полірувальну шкурку для загладжування матовою поверхні ґрунту та ацетон. Якщо фарбування буде здійснюватися за допомогою фарбопульта, додайте до цих покупкам розчинник, який буде використовуватися для чищення пристосування і розведення фарби.
2
Вимийте машину і ретельно очистіть поверхню від іржі. Зніміть молдинги, інші прикраси і всі виступаючі частини. Візьміть малярський скотч і заклейте їм ті ділянки, фарбування яких не потрібно. Зніміть глянець зі старої фарби, скориставшись шкіркою. Знежирте поверхню ацетоном.
3
Нанесіть грунт рівномірно в декілька прийомів, відійшовши на відстань двадцяти сантиметрів. Щоб запобігти появі патьоків і не отримати товстий шар, що не зафарбовуйте деталь повністю за один прийом. Рекомендується розділити цю процедуру на 3-5 етапів.
4
Проведіть проміжну сушку грунту відповідно до інструкції, розміщеній на балончику. Потім нанесіть другий шар ґрунту, а при необхідності - третій і четвертий, але не більше того. Висушіть грунт. В залежності від товщини шару, цей процес може зайняти кілька годин.
5
Пройдіться шкіркою по загрунтованій поверхні, щоб зробити її гладкою. Нанесіть кілька шарів фарби. Ваші дії будуть аналогічні тим, які ви виробляли при грунтовці поверхні. Рекомендований час проміжної сушки можна знайти на балончику. Якщо ви використовуєте краскопульт, розведіть фарбу, призначену для верхнього шару, розчинником або ацетоном - так поверхню вийде більш глянцевою. Висушіть фарбу. Це може зайняти у вас трохи більше доби.
Зверніть увагу
Для фарбування машини використовуйте чисте, що не запилене приміщення, в якому відсутні комахи, здатні зіпсувати свіжу фарбу, пріліпнув до неї.
Корисна порада
Чим вище буде температура в приміщенні, тим швидше висохне фарба. Якщо верхній шар висох, це не завжди означає готовність нижніх шарів. Тому необхідно чітко дотримуватися інструкції. Для сушіння дрібних деталей використовуйте будівельний фен.