Як лікувати нігтьову пластину. Як лікувати оторгную пластину нігтя.

Найбільш часто зустрічаються захворювання нігтів - це оніхомікоз, грибкове ураження нігтьової пластини. Захворювання починається з вільного або бокового краю нігтя, в товщі якого з'являються округлі або полосовідние плями, частіше за все, жовтуватого кольору. Ніготь потовщений, руйнується, і цей процес поступово поширюється на всю нігтьову пластину. Лікування оніхомікозу тривале, причому методами народної медицини набагато більш ефективне, ніж медикаментозне лікування.
Вам знадобиться
  • - гліцерин;
  • - оцет 70%;
  • - йодна настойка 5%;
  • - рослинне масло;
  • - яйце;
  • - диметилфталат;
  • - листя горобини.
Інструкція
1
Візьміть аптечну пляшечку гліцерину 25 грамовий і додайте в нього до верху пляшечки оцет 70%. Розмішавши суміш, нанесіть її на попередньо розпарені і оброблені пемзою підошви ніг. На нігті накладіть серветку, змочену в приготованому розчині, і зафіксуйте пов'язкою, яку тримаєте 2-3 години. Процедури проводите не менше 3-х разів на тиждень протягом 3 місяців (поки не відросте нова нігтьова пластина).
2
Нанесіть на нігті всіх пальців піпеткою по краплі розчину йоду, коли він підсохне, покрийте нігті безбарвним лаком. Через тиждень, залишки лаку видаліть рідиною для його видалення, а нігтьові пластини, підпилявши зверху пилянням для нігтів, знову залийте йодом. Відросло ніготь зріжте і знову покрийте лаком. Процедури виконуйте до тих пір, поки не заміниться вся нігтьова пластина.
3
Щодня наносите йодну спиртову настойку на нігті, зрізуючи відростаючі раз в 7-10 днів. При появі печії, йод можна буде наносити раз на два дні. Курс лікування завершите після очищення нігтьової пластини від розлучень і потовщень.
4
Для приготування ефективного протигрибкового засобу візьміть столову ложку рослинного масла, курячий жовток домашніх курей і чайну ложку диметилфталат (аптечний препарат). Компоненти ретельно перемішайте і змащуйте даними складом нігті, уражені грибком. Потім надіньте на ноги целофанові пакети і шкарпетки. Процедуру виконуйте щодня на ніч протягом 4-5 днів. Суміш зберігайте в холодильнику.
5
Народні лікарі рекомендують для лікування нігтьового грибка застосовувати листя горобини. Подрібніть свіже листя горобини червоної, змішавши з рівною кількістю оцту 70%, настоюйте 5-7 днів, потім процідіть і змішайте фільтрат з медом в пропорції 4: 1. Змащуйте нігті приготованим складом щоденно 2-3 рази на день протягом 2-3 місяців.
Зверніть увагу
Грибкова поразка дуже заразне захворювання, і при виявленні грибка у одного члена сім'ї необхідно провести профілактичне лікування й іншим членам родини, які проживають на одній території.
Корисна порада
Грибок нігтів, як правило, є продовженням грибкового ураження шкіри, тому необхідно лікування не тільки нігтьової пластини, а й прилеглих тканин шкірного покриву.