Як встановити драйвер на адаптер.

Для налаштування Wi-Fi адаптера необхідно підібрати до нього відповідні драйвери. Іноді бувають ситуації, коли програмне забезпечення, що постачається в комплекті з пристроєм, не здатна виконувати свої функції в повному обсязі.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Природно, спочатку спробуйте встановити «рідні» драйвери для Wi-Fi адаптера. Встановіть DVD-диск в привід і запустіть програму установки програмного забезпечення. Перезавантажте комп'ютер і перевірте працездатність утиліти. Обов'язково видаліть її, якщо вона непридатна для даної версії операційної системи. Інакше може виникнути ризик накладення файлів при установці нового ПЗ.
2
Тепер запустіть інтернет-браузер і перейдіть на сайт виробника даного Wi-Fi адаптера. Знайдіть і скачайте звідти відповідне програмне забезпечення. Скористайтеся автоматичним пошуком файлів, якщо він присутній на сайті. Встановіть завантажені програми.
3
Якщо і такий метод не допоміг вам впоратися з поставленим завданням, знайдіть програму SamDrivers. Скористайтеся для цього сайтом http://samlab.ws/soft/samdrivers. Запустіть встановлену програму. Виберіть меню DriverInstallAssistant. Зачекайте, поки утиліта виконає автоматичне сканування обладнання, встановленого у вашому комп'ютері. Тепер встановіть галочку напроти пункту WLAN.
4
Натисніть кнопку «Виконати завдання» і в розгорнулося вікні вкажіть параметр «Звичайна установка». Дочекайтеся завершення автоматичної установки відповідного програмного забезпечення. Перезавантажте комп'ютер і спробуйте запустити нову програму. Налаштуйте з її допомогою ваш адаптер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SK49y3Qj5KY
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що в деяких ситуаціях можна використовувати драйвери від зовсім інших пристроїв. Наприклад, при налаштуванні Wi-Fiадаптера ASUSPCI-G31 в середовищі операційної системи WindowsSeven рекомендують використовувати драйвери, призначені для пристроїв фірми RaLink. Це пов'язано з тим, що деякі моделі адаптерів створені з використанням ідентичних чіпів. Уточніть можливість налаштування вашого обладнання з використанням сторонніх програм.
Інсталяція основних драйверів, як правило, відбувається під час установки операційної системи. На жаль, для деяких пристроїв доводиться самостійно підбирати підходящі файли.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers;
  • - завантажувальний диск Windows.
Інструкція
1
Основна проблема, що виникає при установці драйверів мережевої карти, це неможливість виходу в інтернет. В даному випадку ви не можете відвідати сайт виробника для завантаження необхідних файлів. Спробуйте автоматично оновити драйвери через диспетчер пристроїв.
2
Певні збої під час установки операційної системи могли привести до того, що деяке обладнання попросту не було визначено. Натисніть клавішу Win для відкриття панелі «Пуск».
3
Клацніть правою кнопкою миші по іконці «Комп'ютер». У розгорнулося вікні виберіть пункт «Властивості». Тепер перейдіть за посиланням «Диспетчер пристроїв», відображеної в лівій колонці.
4
Розгорніть підменю «Мережеві адаптери» і відкрийте властивості обладнання, для якого не встановлені потрібні файли. Перейдіть до вкладці «Драйвер».
5
Натисніть кнопку «Оновити» та виберіть ручний метод пошуку файлів. Відкрийте лоток DVD-приводу і вставте в нього завантажувальний диск Windows. Натисніть кнопку «Обзор», попередньо активувавши пункт «Виконати пошук на знімних носіях».
6
Виділіть кореневий каталог DVD-диска та натисніть кнопку «Відкрити». Зачекайте, поки система виконає сканування диска і встановить необхідні драйвери .
7
Якщо ж даний метод не допоміг знайти потрібні файли, скористайтеся іншим комп'ютером для доступу в інтернет. Скачайте програму Sam Drivers. З її допомогою ви зможете встановити драйвери для більшості пристроїв.
8
Запустіть файл-додаток з кореневого каталогу завантаженої програми. Через деякий час вам буде представлений список пристроїв, драйвери яких можуть бути оновлені. Виділіть галочками всі пункти, що містять в назвах абревіатуру LAN.
9
Перейдіть в меню «Установка» і виберіть пункт «Встановити виділені». Перезавантажте комп'ютер після завершення інсталяції драйверів. Перевірте активність мережевого адаптера.