Як оформити портфоліо учня початкової школи. Портфоліо учня початкової школи оформлення.

Оформлення портфоліо учня - це зібрання його робіт, які показують результати навчання, успіхи в суспільному житті школи. Наявність в ньому грамот і подяк дозволяють оцінити знання та успіхи дитини. Збирати таку скарбничку документів потрібно починати з початкових класів.
Вам знадобиться
  • Альбомні листи; кольорові олівці, фарби; дитячі фотографії, малюнки; кольоровий папір; ручки, фломастери тощо.
Інструкція
1
Оформіть титульний лист. Вкажіть в ньому прізвище, ім'я, вік школяра. Приклейте фотографію. На другому аркуші оформляється матеріал діяльності школи. Запишіть назву навчального закладу, в якому класі навчається дитина. Можете описати біографію установи або написати про улюблених викладачах.
2
На третьому аркуші повинна бути автобіографія . Учневі надають можливість представити навички самостійної роботи. В цьому розділі значення мають аналітичні здібності, вміння правильно викладати свої думки, оцінка подій.
3
Все подяки у вигляді грамот за успішність у навчальних дисциплінах необхідно відобразити в портфоліо в розділі творчих робіт. Якщо учень брав участь в олімпіадах з предметів, то це також потрібно відзначити. У скарбничку документів можна вкласти все подячні листи та дипломи.
4
Відобразіть захоплення школяра у вільний від навчання час. Можливо, він відвідує заняття бальних танців або займається музикою. Усі творчі роботи (аплікації, вишивки) вкладіть в файли документа. Напишіть, яку музику і фільми любить учень. Якщо він пише вірші чи прозу, то розмістіть їх теж. Необхідно підготувати анкети, які заповнюватимуть однокласники. Вони можуть написати відгуки про одного й товариша.
5
Попросіть класну написати хороший відгук на дитину. Це буде відмінно доповнювати інформацію про його особистості в «Відгуки і рекомендаціях». Тут передбачається наявність відгуків від організаторів різних шкільних заходів про старання його учасника. В додатку знаходиться зведена відомість по успішності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-fAfalW59Is
Зверніть увагу
Оформлення портфоліо школяра - творче заняття, тому не має особливих вимог та обов'язкових зразків.