Як навчитися малювати братц. Як навчиться танцювати Какбрац.

Ляльки Bratz користуються великою популярністю по всьому світу. Від інших ігрових ляльок вони відрізняються, перш за все, нестандартними пропорціями, які необхідно враховувати, якщо ви хочете намалювати Братс.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - чорний маркер;
  • - кольорові олівці, фломастери або фарби.
Інструкція
1
Оберіть модель для свого малюнка. Найкраще, звичайно ж, на цю роль підійде одна зі справжніх ляльок Братс. Але, якщо її у вас немає, можна використовувати фото Bratzіз журналу або навіть зображення ляльки на екрані комп'ютерного монітора.
2
Почніть зі схематичного побудови фігури ляльки. Намалюйте велике коло на місці голови і невеликий овал під ним, що позначає тулуб. Для ляльок Братс характерно поєднання непропорційно великої голови і маленького тільця. Намалюйте лінії для зображення рук і ніг.
3
Звузьте низ великого кола, щоб намалювати підборіддя. Схематично зобразите волосся. Ляльки Bratz, як правило, випускаються з довгими пишними волоссям, які можуть бути прямими, хвилястими або кучерявим. Іноді волосся ляльок заплетене в коси або зібрані в хвостики з боків голови.
4
Намалюйте риси обличчя Братс. Обличчя у цих іграшок сильно стилізовані, і це необхідно враховувати при малюванні. Ніс такий маленький, що його можна не малювати. Очі малюйте дуже великими і розкосими. Внутрішній куточок ока повинен розташовуватися істотно нижче зовнішнього. Намалюйте повні губи, складені «бантиком» і тонкі брови, вигнуті дугою.
5
Приступайте до опрацювання тіла і кінцівок. Руки і ноги у Bratz дуже стрункі, а ось ступні непропорційно великі.
6
Намалюйте одяг і взуття. Ці ляльки - великі модниці, тому їх наряди завжди рясніють безліччю цікавих деталей, які необхідно відобразити в малюнку: оборки, аплікації, бахрома, ремені з пряжками. Можна додати такі аксесуари як сумочки, прикраси для волосся, намиста і браслети. Обов'язково деталізуйте взуття - вона у Братс, як правило, на високих підборах або платформі.
7
Обведіть контур малюнка тонким чорним маркером і зітріть ластиком олівцеві намітки.
8
Розфарбуйте малюнок кольоровими олівцями, фломастерами або фарбами. Віддавайте перевагу яскравим і насиченим кольорам.
Корисна порада
За однією і тією ж схемою ви можете намалювати всіх ляльок Bratz. Наприклад, намалювавши смагляву і карооку шатенку Жасмин, ви можете перетворити її в блакитнооку блондинку Хлою. Для цього достатньо скопіювати малюнок за допомогою копіювального паперу і відповідно розфарбувати.