Як добитися красивого тіла.

Щоб домогтися гарного тіла, необхідні тільки ваша сила волі і трохи вільного часу. А ще бажання виглядати красивою, стрункою і елегантною. Прості поради допоможуть вам досягти фізичної досконалості.
Інструкція
1
Для початку оціните себе, як би з боку. Розгляньте всі свої складочки і зайві опуклості. А тепер уявіть себе оновленою, без усього цього зайвого «багажу». Повірте в те, що перетворити себе - це реально. У цьому немає нічого складного.
2
Перегляньте свій режим дня, збудуйте його таким чином, щоб ви встигали виконувати всю необхідну роботу, правильно харчувалися 4-5 разів на день, мали час для відпочинку і вчасно лягали спати.
3
Кожен день починайте з ранкової гімнастики. При цьому не варто непомірно навантажувати свої м'язи, достатньо зробити гімнастику для того, щоб організм прокинувся і кілька вправ на свої проблемні зони. Після зарядки обов'язково прийміть контрастний душ. Сприяють схудненню пробіжки по парку. Але якщо у вас вранці немає вільного часу, то ви можете перенести їх на вечір.
4
Обов'язково стежте за своїм харчуванням. Зараз багато інформації про правильне збалансоване раціоні. Підберіть для себе найбільш прийнятний варіант. Головне - щоб ваш раціон включав якомога більше овочів і фруктів, а також необхідні білки, т. Е. Нежирне м'ясо, рибу, бобові. І не забувайте, що перекушування у фастфудах нікому не приносять користі і особливо позначаються на вашій талії (не в кращу сторону). Якщо вже дуже хочеться щось проковтнути, то з'їжте яблуко, грушу або, в крайньому випадку, маленький шматочок шоколаду.
5
Постарайтеся так організувати свій день, щоб у вас знайшовся час для регулярних занять спортом. Відвідуйте тренажерний зал, басейн або фітнес центр. Купуйте абонемент, щоб у вас не було можливості пропускати заняття. Виконуйте всі вимоги тренера з харчування в період між тренуваннями.
6
Добре сприяють приведенню свого тіла в норму заняття танцями. Запишіться на танці живота або сучасні ритмічні, або бальні. Зараз такі клуби відкриті скрізь, і ви обов'язково підберете той, який вам підходить за смаками і настроєм. Заняття танцями не тільки дозволять скинути вагу, але і навчать красиво рухатися. А ще ви знайдете нових приятелів, які можуть стати вам близькими друзями.
7
Який би підхід ви не вибрали для створення гарного тіла, пам'ятайте, сто стрункість і краса для вас - це цілком реально. Займайтеся регулярно. За кожен, навіть незначний успіх, хваліть себе, налаштовуйте на подальше виконання намічених планів. І через пару-трійку місяців ви перетворитеся і почуєте компліменти на свою адресу.