Як зробити платівку. пластинка з полімерної глини.

Можливості полімерної глини або пластики безмежні - почасти саме цим пояснюється така популярність ліплення з полімерної глини серед сучасних рукодільниць. У цій статті ми розповімо вам про те, як з полімерної глини виготовити маленькі декоративні вінілові пластинки, якими можна прикрашати інтер'єр, а також використовувати їх для біжутерії та прикраси одягу.
Вам знадобиться
  • полімерна глина (біла і чорна)
Інструкція
1
Розкачайте білу полімерну глину в тонкий пласт і, використовуючи круглу формочку, виріжте з неї рівне коло 2-2,5 см в діаметрі. Для більшої рівності поверхні ви можете використовувати паста-машину, яка розкачує полімерну пластику дуже тонко і акуратно.
2
Потім за допомогою екструдера видавіть з чорної пластики тонку довгу ковбаску. Під великим кутом зріжте її за допомогою гострого ножа.
3
Покладіть на чисту поверхню підготовлений білий кружок і акуратно починайте укладати навколо нього чорну ковбаску з пластики.
4
Викладайте пластику рівномірної спіраллю, розтягуючи і щільно притискаючи ковбаску глини, після чого злегка притисніть вийшов спіральний диск чим-небудь плоским і рівним.
5
Платівка сплющиться, а спіральні завитки утворюють характерні прожилки на поверхні вінілу. Проробіть маленький отвір по центру пластинки.
6
Потім роздрукуйте дзеркально відбитий текст, який розташовуватиметься на білій частині пластинки в чотирьох примірниках - для двох платівок, і розріжте на чотири частини.
7
Розташуйте тексти в правильному положенні по відношенню до платівок, укладіть кожну з виготовлених пластинок на папірець з текстом і накрийте зверху другим листом.
8
Залиште пластинки в такому вигляді на кілька годин, після чого, не знімаючи папір, помістіть їх в духовку, встановивши час і температуру, зазначену на інструкції до вашої конкретної полімерної глині.
9
Після закінчення запікання дістаньте вироби з духовки, зніміть папір і насолоджуйтеся оригінальними прикрасами, створеними вручну.