Як відрізнити підроблений парфум.

Коли ви купуєте дорогий парфум, а прийшовши додому, виявляєте, що він підроблений, погодьтеся, що стає дуже прикро. Щоб такого не трапилося наступного разу, необхідно запам'ятати кілька простих правил, що дозволяють відрізнити підробку від оригіналу.
Інструкція
1
Упаковка духів - перше, на що треба звернути увагу. Поліетилен, щільно облягаючий коробку з дорогими парфумами, повинен бути тонким. Облягання повинно бути щільним, ніде не може бути складок. Підробка, як правило, відрізняється неякісно склеєним поліетиленом. На обгортці оригіналу повинен стояти штамп запаювання у вигляді прямокутника або круга.
2
Флакон підробки не дуже схожий на флакон оригіналу. Пляшечка підроблених парфумів відрізняється неакуратними вигинами, нечіткими написами і дефектами скла. Скло флакона оригінальної продукції звичайно прозоре й чисте, всередині не може бути кульок повітря і помутнінь. Металева кришка у справжнього парфуму виключена, духи, стикаючись з металом, можуть зіпсуватися. Сама рідина каламутній теж бути не може, якщо є осад, значить, це підробка.
3
Багато чого можуть розповісти і написи на флаконі. Іноді одна зайва літера сигналізує про фальшивку. Найчастішою помилкою є буква «e», що стоїть в кінці слова parfume. На французькому це слово пишеться без літери «e» на кінці. Оригінали випускаються із зазначенням найменування товару, країни-виробника, дати виготовлення, терміну придатності, складу продукту і процентного вмісту алкоголю. Не тільки на коробочці, але і на флаконі оригіналу повинна стояти напис із зазначенням ємності флакона в мілілітрах. Перевіряйте штрих-код: якщо цифра починається з «3», значить це французькі духи. Крім того, над кодом повинен знаходитися серійний номер, що складається з букв і цифр, що співпадає з шифром на самому флаконі.
4
Запах - найголовніше, що відрізняє справжні парфуми від підроблених. Якщо ви знаєте, як належить пахнути ваші улюблені парфуми, помилитися буде складніше. Якщо ні, почекайте хвилин 20. Запах змінився? Значить, виробники не витратилися на очищений спирт, оригінальні духи пахнуть довго і їх запах не змінюється з часом.
5
Хоча сьогодні можна зустріти і дорогу підробку, все ж не варто піддаватися бажанню купити дешевий парфум. Від покупки оригінальних парфумів на ринках треба відмовитися, здобувайте їх тільки в спеціалізованих магазинах.
Вибрати хороші духи - це дуже непросте завдання. Потрібно адже підібрати такий запах, який підходив би вам і не викликав негативні емоції у оточуючих. Ще складніше вибрати справжній парфум , а не придбати підробку.
Інструкція
1
Підроблені духи можуть нанести шкоду здоров'ю. Ви ризикуєте отримати опік або алергію. Адже в такі "духи" виробники нітрохи не соромляться додавати шкідливі хімічні складові. Підробку найчастіше можна зустріти на ринках, на лотках або в непрофільних магазинах в парфум ерних відділах. В таких місцях ні в якому разі не потрібно купувати духи. Особливо, якщо у них ще й занадто низька ціна.
2
Крім того, остерігайтеся підробок «look-like». Вони імітують оригінальні бренди. При цьому злегка змінюється назва. Тому уважніше читайте всі етикетки на парфумах.
3
Зараз великого поширення набули й духи, виготовлені за ліцензією. Розробивши новий аромат, Франція продає ліцензію на нього іншим країнам. Такі духи не вважають фальсифікатом. Однак необхідно зауважити, що ціна повинна бути дещо нижчою, ніж у такого ж продукту, виробленого безпосередньо у Франції.
4
Упаковка справжніх парфумів повинна бути дуже акуратно запаяна в тоненьку целофанову плівку. На ній не повинно бути видно слідів клею і заломів. Якщо ви бачите на коробці напис «parfume», то навіть не зупиняйтеся у таких духів. Вони виготовлені не у Франції і навіть не в Європі. По-французькому це слово правильно пишеться «parfum», а по-англійськи «perfume». Крім того, на коробочці обов'язково повинна бути надпіcь «Made in ...». Якщо вказано просто «France» або ж поєднання будь-яких країн, наприклад, «London-Paris-New-York», то цей парфум також підроблений.
5
Спробуйте злегка потрясти коробку. Якщо вони виготовлені своїм законним виробником, то флакончик всередині не повинен бовтатися. Якщо ви купуєте парфуми в елітному дорогому магазині, то у них в обов'язковому порядку на вітрині повинен стояти демонстраційний пухирець. Розгляньте пляшечку. Вона повинна бути ідеальною. Скло повинно бути прозорим, без яких-небудь дефектів або тим більше бульбашок повітря. Колір духів не повинен бути яскравих хімічних відтінків. Їх консистенція може бути злегка маслянистої.
6
І в останню чергу зверніть увагу на етикетку. Вона ні в якому разі не повинна бути наклеєна на денці. Назва духів разом з серійним справжнім виробником наносяться прямо збоку на скло.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_sI0Jg9lhKs