Як зробити ельфа.

Один з казкових символів Різдва, коханий дітьми і дорослими по всьому світу - це різдвяний ельф. Незважаючи на те, що ельфи - казкові персонажі, ви можете порадувати себе і своїх дітей власноруч зшитими ельфами, які залишаться з вами на довгі роки і привертатимуть увагу домашніх.
Інструкція
1
Підберіть яскраві святкові тканини для своїх ельфів. Знайдіть відповідну викрійку або намалюйте її самі. Виріжте деталі з тканини і підготуйте наповнювач (наприклад, синтепон). Вирізаючи тканина з викрійки, не забудьте додати припуски на шви - це допоможе зробити ляльок більш акуратними.
2
Набити ельфів можна чим завгодно - синтепоном, ватою, вовною, бавовною, обрізками тканин і пряжі, і навіть дрібної крупою - ляльки, набиті рисом або горохом, прекрасно розвивають моторну активність дітей і є антистресовими.
3
Вирізавши тканинні деталі, змітайте вручну разом передню і задню частину ляльки. Потім зшийте половинки рук і ніг, виверніть і набийте їх наповнювачем. Прикладіть руки і ноги до тулуба ельфа, щоб визначити, на яких місцях вони будуть розташовуватися.
4
Пришийте руки і ноги до тулуба зсередини передньої і задньої частини тулуба ельфа, поклавши ці частини лицьовими сторонами один до одного. Потім прострочіть тулуб і виверніть його - з уже прошитими руками і ногами.
5
Набейте ельфа наповнювачем через отвір в нижній частині тулуба, після чого закрийте і зашейте отвір вручну потайним швом.
6
Бісером або нитками вишийте ельфам очі. Якщо хочете, пришийте до обличчя ельфа також ніс або рот. Прикрасьте ляльку гудзиками, бантами та іншими аксесуарами - наприклад, пришити до шапочці або тулубу ельфа кишеньку для маленького подарунка, а до ковпака пришийте пензлик або бубонець. Ваш різдвяний ельф готовий! Можете подарувати його дітям або друзям на різдвяні свята.