Як продати принтер.

Щоб продати принтер, недостатньо одного лише бажання. Необхідно скласти грамотне оголошення, належним чином підготувати принтер до продажу і підготуватися самому до зустрічі з покупцями.
Інструкція
1
Перш ніж продавати принтер, здійсните його передпродажну підготовку. Для цього наведіть зовнішній вигляд в порядок, перевірте працездатність його компонентів, цілісність кабелів, за допомогою яких принтер підключається до комп'ютера. Переконайтеся в наявності коробки, документів на пристрій, а також інструкції з використання. Повний комплект більше привабливий для потенційних покупців.
2
Додайте оголошення про продаж принтера. Одним з варіантів може стати газета безкоштовних оголошень. Вкажіть марку продаваного принтера, його модель, більш докладно опишіть стан, в якому він знаходиться. При бажанні вкажіть причину, по якій ви продаєте принтер. Бажано також відразу визначитися з ціною і вказати її. Якщо ви припускаєте можливий торг - напишіть і про це. Такі оголошення є більш інформативними, що дозволить отримувати дзвінки тільки від зацікавилися конкретно вашою пропозицією.
3
Інший варіант розміщення оголошення - інтернет. Він надає широке поле для діяльності. Додайте оголошення про продаж принтера на своїй сторінці в соціальній мережі, в блозі. Хорошим варіантом стане повідомлення на декількох популярних міських форумах в тематичних розділах. По-перше, збільшується оперативність - інформація про продажі з'явиться відразу, не доведеться чекати виходу номера газети. По-друге, ваше оголошення зможе прочитати велике число зацікавлених користувачів.
4
При зустрічі з потенційним покупцем правдиво і чітко відповідайте на всі питання. Продемонструйте працездатність продаваного принтера. Якщо є які-небудь недоліки в зовнішньому вигляді або несправності, чесно про це повідомте. Буде набагато неприємніше, якщо це розкриється потім. Тоді у вас принтер, швидше за все, не куплять: невідомо, що ще ви приховуєте від покупця. Ведіть себе сміливо. Якщо відчуваєте, що ціну значно занижують, краще відмовтеся від продажу. Обов'язково знайдеться хоча б один чесний покупець.