Як закачати фреон.

Практично всі власники кондиціонерів і холодильників рано чи пізно стикаються з необхідністю поповнювати запаси фреону. Витік цього холодоагенту відбувається через порушення герметичності контуру, в якому він циркулює.
Інструкція
1
Природна річна норма втрати фреону в кондиціонері - не більше 7%. Щоб підтримувати кондиціонер в робочому стані, його необхідно дозаправляти через кожні півтора-два роки. В іншому випадку дефіцит фреону може привести до перегріву компресора. Характерні ознаки цього - на штуцерних з'єднаннях утворюється іній або лід.
2
Для встановлення точного місця витоку скористайтеся спеціальним приладом - течошукачем. При виявленні витоку колір приладового дисплея зміниться з зеленого на червоний і спрацює акустичний сигнал. Для заправки кондиціонерів використовується в основному фреон марки R-134a. Першим ділом вам слід видалити з системи повітря і воду. Для цього вам доведеться скористатися вакуумним насосом. Однак якщо в системі залишився фреон робити ваккумізацію необов'язково.
3
Потім ви повинні відміряти потрібну порцію фреону. Дана операція реалізується двома способами: балон з фреоном можна зважити на електронних вагах, або помістити його в мірну колбу. На думку фахівців другий спосіб більш практичний і зручний. Необхідна кількість газу відміряється по мірної шкалою в грамах.
4
Відкриваєте кран, і фреон починає надходити в систему. Процес надходження газу в систему припиняється, як тільки тиск в обох ємностях вирівнюється. Але цієї кількості недостатньо. Щоб закачати в систему відсутню порцію вам слід нагріти залишився в колбі газ за допомогою спеціального нагрівального елементу, після чого нагрітий газ під тиском заповнить систему.
5
Можете проводити заправку ще одним способом - при включеному компресорі через порт зворотної магістралі. У цьому випадку компресор сам буде засмоктувати фреон. На деяких моделях кондиціонерів передбачений оглядове вічко для контролю процесу заправки. Якщо є така необхідність, то разом з фреоном через спеціальний інжектор ви можете залити в систему масло або ультрафіолетовий барвник.