Як записати дзвінок на Skype.

В програмі Skype є можливість спілкування в режимі чату або, як його частіше називають, режим «Конференція». Це дозволяє декільком учасникам бесіди розмовляти і обмінюватися інформацією наживо. Виявляється, свого роду «зборів» можна записувати і потім прослуховувати за допомогою будь-якого аудиоплеера.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Skype;
  • - MP3 Skype Recoder.
Інструкція
1
Запис конференцій часто використовується, якщо, приміром, під час такого спілкування один з учасників бесіди розповідає якусь технологію або методи просування якоїсь послуги. Такого типу інформацію бажано записувати.
2
Крім самої програми, з чий допомогою влаштовується конференція, необхідно встановити ще одну утиліту під назвою MP3 Skype Recoder. Інтерфейс програми повністю англійською мовою, але розібратися з нею буде досить просто. Оскільки програма абсолютно безкоштовна, її легко можна скачати з інтернету за наступним посиланням http://voipcallrecording.com/MP3SkypeRecorder.zip.
3
Розпакуйте вміст zip-архіву в будь-яку папку і запустіть файл Setup.exe. Установка проходить в автоматичному режимі, вам потрібно всього кілька разів натиснути кнопки «майстра установки програми».
4
Після її установки в треї (у правому нижньому куті екрану) з'явиться значок червоного кольору. Натисніть на нього і ви побачите головне вікно програми, в якому знаходяться абсолютно всі налаштування. Налаштуйте по своєму смаку, т.к. для кожного користувача вони можуть бути індивідуальними.
5
В блоці Recording BitRate вкажіть якість записуваних матеріалів. Тут рекомендується виставити максимальну якість, тобто значення - 128. При бажанні можна завжди знизити якість за допомогою спеціальних програм.
6
В блоці Recording Mode рекомендується поставити позначку навпроти пункту Mono. Під час розмови кожен ваш співрозмовник використовує мікрофон з режимом запису «моно», тому вибір саме цього значення очевидний.
7
Навпаки пунктів Start automatically at Windows startup (завантаження утиліти при запуску операційної системи) і Start minimized (запуск програми в згорнутому режимі) ви можете поставити позначку, а можете цього і не робити, все залежить від потужності вашого комп'ютера, який буде завантажений ще однією програмою.
8
Залишилося вказати папку для збереження файлів аудіозаписів конференцій - натисніть кнопку із зображенням папки, щоб її вибрати.
9
Для початку запису вашої розмови достатньо відкрити програму, якщо вона була прихована при завантаженні системи, і натиснути кнопку Record із зображенням великого кола червоного кольору. Повторне натискання цієї кнопки або роз'єднання сигналу дає команду перемістити запис у вказану папку.