Як малювати Сімпсонів.

Складно знайти сучасної людини, який ніколи не чув про знаменитий мультсеріал «Сімпсони» і ніколи його не дивився. Серед шанувальників мультфільму можна зустріти чимало охочих намалювати улюблених героїв, відчувши себе співавтором мультфільму і оцінивши свої художні можливості. Малювати героїв Сімпсонів нескладно - і скоро ви в цьому переконаєтеся. У цій статті ми розповімо, як малювати Гомера Сімпсона та Барта Сімпсона.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Illustrator
Інструкція
1
Для малювання вам буде потрібно встановити програму для векторної графіки - Adobe Illustrator.
2
Малюючи Гомера Сімпсона, почніть з контура. За допомогою Pen Tool намалюйте контур фігури Гомера товщиною в 1 піксель. Для того щоб фігура вийшла близькою до оригіналу, можете змальовувати з готового зображення персонажа, знайденого в Інтернеті.
3
Після того, як контур буде замкнутий, створюйте новий шар і малюйте внутрішні деталі фігури - волосся, рот, ніс і великі очі.
4
На окремому новому шарі намалюйте одяг - брюки і сорочку.
5
Спочатку накидайте основні лінії внутрішніх елементів інструментом пера, а потім відкоригуйте лінії і їх форму за допомогою функції Convert Ancor Point, довівши до готовності.
6
Створіть новий шар і почніть розфарбовувати фігуру. Всередині контура офарблюйте потрібні області відповідними кольорами - шкіру насиченим жовтим кольором, щетину - бежевим, брюки - блакитним, черевики - чорним, а очі і сорочку залиште білими.
7
Основна робота з малювання Гомера закінчена - тепер намалюйте Барта Сімпсона. Намалюйте всі фігури і контури його тулуба за допомогою Pen Tool і відкоригуйте вузли, якщо буде потрібно.
8
Після замикання всіх контурів, залийте всі області відповідними кольорами - шкіру і волосся жовтим, майку червоним, шорти - блакитним.
9
Тепер залишається доопрацювати обидва малюнка - згладити нерівності контурів і виправити обведення. Відкрийте Object і виберіть пункт Expand. Близько написи Stroke поставте галочку.
10
Використовуйте функції Direct Selection Tool і Convert Ancor Point, щоб коригувати виділену щойно вами обведення. Зробіть контур фігур максимально плавним і акуратним.
11
За таким же принципом ви можете намалювати інших героїв знаменитого мультика.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uhpdj9l3yec
Зверніть увагу
Малюйте якомога менше ліній щоб персонаж залишався простим. Тепер крок за кроком намалюємо голову Гомера. 1. Почнемо з базового кулі і форми пальця. 2. Розташуй ближній очей знизу кулі в центрі "пальця".
Корисна порада
Як намалювати Сімпсонів олівцем поетапно. З цього уроку ви дізнаєтеся як малювати сімпсонів. Аж чотири штуки відразу будуть на нашому малюнку. Хто не знає цих високочолих мультяшек. Для початку трохи про Сімпсонів: Це найдовший мультфільм. Аж 508 серій можна витріщатися на своїх улюбленців. Живуть жовті мультиплікаційні герої в місті Спрінгфілд. Типу - весняне поле.