Як переробити двокімнатну хрущовку. Як украсітьузкій коридор між кімнатами в хрущовці.

Частіше за інших в серії двокімнатних хрущовок зустрічається планування з суміжними кімнатами, одна з яких з балконом, в наявності також маленька кухня, суміщені туалет з ванною і крихітна прихожа. Площі небагато і всі дуже мінімалістично, тому варіантів переробити двокімнатну хрущовку небагато, оригінальність досягається швидше за рахунок особливостей дизайну і прийомів зонування.
Інструкція
1
Для потреб сім'ї з дитиною найкраще ізолювати велику кімнату, яка стане менше за рахунок облаштованого проходу в дитячу. Цікавим дизайнерським рішенням стане вітальня - ротонда, з симетрично розташованими вікнами і арками. Цей прийом візуально розширить простір колись колишньої прохідної кімнати.
2
Насамперед, перенесіть двері в маленьку кімнату з центру стіни, влаштувавши її навпроти входу в квартиру. У деяких квартирах на цьому місці ще з часів побудови будинку залишилася комора. Знесіть перегородку кладовки, зрівнявши простір кімнати.
3
Закладіть цеглою старий дверний проріз. Тепер прохід в дитячу буде вздовж стінки вітальні, а не через центр кімнати, як раніше.
4
Визначте, скільки місця з площі вітальні ви виділите на коридор. Не робіть коридор надто вузьким, інакше неможливо буде пронести меблі. Обіграйте вхід аркою.
5
Зведіть перегородку між коридором і вітальнею. Щоб новий коридор не видався траншеєю, комбінуйте непрозорий матеріал стін зі скляними панелями. Непогано буде виглядати скляна вставка від підлоги до стелі. Через неї світло з вітальні буде падати в коридор, за рахунок чого останній буде здаватися просторіше і світліше.
6
Займіться широким арочним отвором між вітальнею і коридорчиком, провідним в кухню. Коридорчик візуально входить в площу вітальні, збільшуючи її. Чи не закладайте арку повністю, залиште з її краю місце для нової меншою арки, яка буде служити входом у вітальню. Ще одну арку розташуйте таким чином, щоб можна було найкоротшим шляхом потрапити у вітальню з кухні. Балконні двері замініть суцільним прозорим склопакетом. Так у вас вийде повітряна кімната з двома симетричними арками і вікнами.
7
У санвузлі можна звільнити трохи місця, встановивши душову кабіну замість ванною.
Зверніть увагу
Ні до якому разі не проводите руйнування або перебудову капітальних стін. Перед початком ремонту, визначте, які стіни у вашій квартирі відносяться до таких. Добре перепланування виходить в цегляних будинках з легко демонтується внутрішніми перегородками. Вироблену перепланування квартири необхідно узаконити у відповідних органах.