Як навчитися малювати графіті олівцем. Графіті олівцем на папері.

Сьогодні багато хто мріє освоїти хитромудре мистецтво вуличного живопису - графіті. Однак перш ніж виходити на вулиці міста з балончиками фарби, потрібно освоїти техніку малюнка в більш простому варіанті - хоча б за допомогою простого олівця та паперу.
Вам знадобиться
  • -карандаш; -маркери; -ластік; -фломастери
Інструкція
1
Перш, ніж почати малювати самому, поспостерігайте за тими, хто вже добре малює графіті. Відзначте, якими прийомами вони користуються для створення графічних ефектів у своїх малюнках, з чого вони починають малювання, з чого складається кожен елемент малюнка графіті.
2
Візьміть альбом для малювання з якісною папером, хороший м'який олівець, ластик, маркери і кольорові олівці, якщо ви хочете розфарбовувати готове зображення.
3
Ви можете пробувати змальовувати готові графіті інших майстрів - під час навчання це допомагає вдосконалювати техніку, а можете придумувати власні малюнки. Не намагайтеся відразу малювати об'ємні малюнки в 3D - почніть з простих двомірних зображень.
4
Для початку тренуйтеся малювати в графіті-стилі різні літери, написи і числа. Відточуйте своє вміння намалювати в графіті будь-яку букву російського і англійського алфавіту.
5
Найпростіше вчитися надавати графіті-стиль буквах алфавіту на прикладі власного імені. Малюйте букви, роблячи між ними невеликі відстані - вільний простір дасть більше можливості для подальшої деталізації кожної літери.
6
При малюванні букв натискайте олівцем на папір з різною силою - цим ви досягнете більшого розмаїття фактури малюнка і його глибини. Потрібні елементи малюнка затінюють і штрихи - це приведе вас до розуміння тривимірності зображення.
7
Основний стиль зображення об'ємних предметів у графіті - це стиль міхура. Для того, щоб домогтися ефекту міхура, обведіть букву чітким округлим контуром, плавно ведучи лінію і не роблячи кутів.
8
Після того, як контур створений, ластиком зітріть букву всередині обведення. Додавайте різні кольори, обведіть контур товстим маркером, виділяйте особливості букви додатковими штрихами.
9
Експериментуйте - і незабаром ви почнете набувати потрібне технічне майстерність в малюванні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/CUv9S19_iC4
Зверніть увагу
Ми також розповімо вам, як навчитися малювати олівцем. А ще ви навчитеся малювати справжні графіті. 2. Таким чином, основними фігурами є коло, квадрат і трикутник, інші фігури, як правило, є їх похідними. Спробуйте намалювати на листку ці фігури. Потренуйтеся в їх малюванні спочатку в двомірному, потім в тривимірному зображенні (з урахуванням граней).
Корисна порада
Тепер ти можеш ділити графіті на дві частини - ті, які дійсно радують очі, тобто спочатку промальовані на папері з точно певній кольоровою гамою, і ті, які малюються навмання, просто так (чесно кажучи, я сам не знаю навіщо так малювати). 3. Перш ніж почати малювати графіті олівцем, тобі необхідно придумати собі тег- кличку райтера і навчитися його красиво писати.