Як зняти фари з Audi А6. Як зняти фару на Ауді А6 2003 год.

Компанія Audi славиться виробництвом високоякісної автомобільної техніки. Велика кількість різних моделей дозволяє кожній людині підібрати для себе найбільш оптимальний варіант. Ця компанія входить до складу всесвітньо відомого концерну Volkswagen Group. Її штаб квартира розташована в німецькому місті Інгольштадт.
Інструкція
1
Audi А6 являє собою автомобіль бізнес-класу, що випускається на території Німеччини. Він оснащений всім необхідним обладнанням, щоб будь-який житель мегаполісу почувався комфортно і впевнено. Audi А6 - добре керована машина, як на вузьких міських вуличках, так і в умовах швидкісної автостради.Чтоби зняти фари c Аudi А6, візьміть викрутку, навісні гайкові ключі, плоскогубці, кусачки і молоток. Для початку вимкніть запалювання, від'єднайте масовий провід від АКБ і відкрийте капот.
2
Потім викрутити чотири шестигранника (три покороче, один достовірніше). Далі проведіть довгий гайковий ключ через паз, який ви знайдете в корпусі фари, і викрутити стопорний болт, що тримає всю конструкцію фари в зібраному вигляді. Дістаньтеся до нього через технологічний отвір збоку від фари і ближче до крила. Капелюшок цього болта знаходиться у важкодоступному місці. Так що якщо вам не вдається витягти її навіть після того, як ви відкрутили болт, скористайтеся магнітом.
3
Після завершення досить складної процедури відкручування стопорного болта поверніть зовнішню кромку фари всередину за крило і витягніть фару з цапфи, яка розташована в області середньої частини кузова. Від'єднайте штекер, за допомогою якого фара підключається до електричного ланцюга автомобіля, і зніміть фару. От і все, процедура зняття фари завершена.
4
При належному рівні вправності і досвіду ви впораєтесь за одну годину. Справно працюють фари дозволять впевнено почувати себе, керуючи автомобілем в темний час доби. Слідкуйте за станом фар, так як вони можуть вийти з ладу в самий невідповідний момент. Якщо ви слабо знайомі з автомобільною технікою, то зверніться за допомогою в автомайстерню, де досвідчені фахівці знають, як розібрати до найдрібніших деталей Audi A6.
5
Уміння виправити будь-яку поломку автомобіля заощадить вам досить велика кількість грошей. Достатньо ознайомитися з інструкцією, і ви будете знати, як усувати невеликі неполадки, зможете зробити хоча б поверхневий тюнінг Audi A6.