Як зберегти тепло в квартирі. Як прописатися в квартирі 2012.

Настають холоди, і в квартирі стає прохолодно. Нікому не хочеться викидати гроші на вітер, встановлюючи додаткові електрообігрівачі, які пожирають багато електроенергії. Як зберегти в квартирі дорогоцінне тепло? Які способи є для цього?
Вам знадобиться
  • силіконовий герметик, килим, плити для утеплення
Інструкція
1
Перевірте, чи йде тепло від батареї. Якщо вона гаряча, а приміщення нагрівається погано, значить, є якась перешкода для циркуляції теплого повітря. Наприклад, дуже широке підвіконня або штори з занадто щільної тканини. Присунуті до батареї предмети меблів також можуть заважати поширенню тепла. Батарея може бути ледь теплою з тієї причини, що вона забита домішками. Це відноситься до старих чавунним батареям. В цьому випадку радіатори необхідно прочистити.
2
Велика кількість тепла йде через вікна. Якщо у вас старі рассохшиеся рами, рекомендується поставити нові віконні конструкції, краще з ПВХ зі склопакетами. Такі конструкції, володіючи високим рівнем теплопровідності та герметичності, дозволяють істотно скоротити втрати тепла. Якщо фінансово це неможливо, то проведіть ремонт старих вікон. Замініть пошкоджені скла, закладіть щілини в рамах і під підвіконням. Краще використовувати силіконовий герметик. Зручні в застосуванні липкі стрічки-утеплювачі, які наклеюють на місця з'єднання рами і скла.
3
Утепліть стіни. Виберіть ту стіну, яка виходить на вулицю, і повісьте на неї килим, краще вовняний. Якщо килим не вписується в дизайн приміщення, утеплите стіну теплоізоляційними плитами, наприклад, Піноплекс.
4
Утепліть вхідні двері. Використовуйте гумові ущільнювачі, які встановлюються по всьому периметру дверного отвору і запобігають потраплянню холоду з вулиці. Ваші двері будуть не тільки утримувати тепло, а й перестане неприємно плескати при закриванні.
5
Дорожите теплом. Не тримайте кватирки постійно відкритими, якщо це не потрібно або в квартирі нікого немає. При покупці пластикових вікон попросіть оснастити їх системою клімат-контролю - особливими клапанами, які дозволяють провітрювати приміщення при закритому вікні.